Top 9 Dishwasher Safe Water Bottle – Manierki i butelki na wodę

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Nalgene

#ad

1 l, Nalgene Uniseks – butelka na napoje EH Sustain dla dorosłych, Woodsman

#ad
Nalgene #ad - Nie zawiera bisfenolu A BPS, BPS i ftalanów. Nadaje się do mycia w zmywarce. W 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Pojemność: 1 l. Nie wchłania smaku ani zapachu Twojego napoju.
MarkaNalgene #ad
ProducentNalgene #ad
Wysokość3.54
Długość9.06
Waga0.2
Szerokość3.54
Numer części078677
Model078677
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

2. Nalgene

#ad

Nalgene EH Sustain butelka na napoje Cerulean 0,5 l

#ad
Nalgene #ad - W 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wysokiej jakości materiał. Nadaje się do mycia w zmywarce. Szczelny korek z uszczelką typu V. Nie wchłania smaku ani zapachu Twojego napoju.
MarkaNalgene #ad
ProducentNalgene #ad
Wysokość2.99
Długość6.97
Waga0.2
Szerokość2.99
Numer części078694
Model078694
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

3. Hydro Flask

#ad

HYDRO FLASK, Butelka do picia 1180 ml – izolowana butelka na wodę ze stali nierdzewnej – sportowa butelka z szczelną pokrywką i paskiem Flex Cap – termos nadaje się do mycia w zmywarce – rozmiar

#ad
Hydro Flask #ad - Wytrzymała butelka na picie: nasza przyjazna dla środowiska, wytrzymała butelka ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do każdego rodzaju sportu. Nasze wysokie standardy mają na celu przekonanie i zadowolenie. Nasza główna siedziba znajduje się w obszarze, podczas niezapomnianego wieczoru w akademiku lub podczas relaksującej sesji jogi.

To jest nasze powołanie. Szczelne: nasze izolowane butelki bez bpa są wyposażone w szczelną pokrywę z paskiem do noszenia. Niezależnie od tego, czy kolor, pięknie zaprojektowane produkty, rzekami i jeziorami, nacisk kładziony jest na prostotę i funkcjonalność. Trwała konstrukcja jest odporna na wszystko, co zapewnia życie, podczas gdy smak Twojego napoju pozostaje nienaruszony. Kompatybilny ze słomkową pokrywką, czapką Chug i zapasową pokrywką.

Stąd pochodzimy, tym lepiej. Produkujemy przemyślane, a nasze otoczenie jest częścią nas i naszego dna. Oferujemy ograniczoną, dożywotnią gwarancję na wady producenta. Ciesz się więcej czasu wolnego i mniej pracy dzięki tej praktycznej funkcji. Ten produkt został opracowany zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi – dla każdego wyboru materiału istnieje jeden powód i obowiązuje przy tym – im prostsze, który naprawdę można nazwać rajem północno-zachodniego Pacyfiku – Bend, Oregon.
MarkaHydro Flask #ad
ProducentHydro Flask #ad
Wysokość12.7
Długość3.55
Waga0.09
Szerokość3.55
Numer częściW40BTS001
ModelW40BTS001
GwarancjaBrak gwarancji.

4. Hydro Flask

#ad

Hydro Flask, Butelka do picia 1180 ml – izolowana próżniowo butelka na wodę ze stali nierdzewnej – butelka sportowa z szczelną elastyczną nasadką i paskiem – termos nadaje się do mycia w zmywarce –

#ad
Hydro Flask #ad - Wytrzymała i przyjazna dla środowiska butelka na podróż – do każdego rodzaju sportu: wszystkie nasze butelki na napoje są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, który jednocześnie zapobiega przenoszeniu smaku. Dlatego oferujemy na ten produkt ograniczoną, dożywotnią gwarancję na wady producenta. Hydro flask stosuje najwyższe standardy w zakresie stosowania trwałych, wytrzymałych materiałów.

Ciesz się ulubionym napojem, gdziekolwiek jesteś: czy to podczas jazdy na rowerze lub podczas wędrówek – nasza butelka na napoje z szerokim otworem o pojemności 1180 ml przekonuje nie tylko swoim zredukowanym wzornictwem, ale także zapewnia niezbędny poziom nawodnienia podczas każdego rodzaju aktywności sportowej. Szczelna, nie zawiera bpa: ta izolowana butelka termiczna typu model z szerokim otworem jest wyposażona w szczelną pokrywę Flex Cap z paskiem do noszenia. Butelka jest kompatybilna z naszymi wymiennymi pokrywkami Hydro Straw Lid, Flip Lid i Flex Sip Lid. Zapobiega tworzeniu się kondensacji lub przenikaniu ciepła na zewnętrzną stronę butelki i utrzymuje napoje zimne do 24 godzin, a dzięki pokrywce pozostają ciepłe do 12 godzin.

Dla jeszcze większej zabawy i mniej pracy nasza powłoka proszkowa Color Last nadaje się do mycia w zmywarce. Optymalna temperatura picia – przez wiele godzin: nasza dwuścienna technologia izolacji próżniowej TempShield sprawia, że Twój napój w naszej butelce utrzymuje idealną temperaturę. Ich trwała konstrukcja poradzi sobie ze wszystkim, znanego z trwałości i czystości metalu, co zapewnia Ci życie. 100% gwarancji satysfakcji: mamy zaufanie do naszych produktów i jesteśmy w pełni przekonani o tym.
MarkaHydro Flask #ad
ProducentHydro Flask #ad
Wysokość12.7
Długość3.55
Waga0.09
Szerokość3.55
Numer częściW40BTS415
ModelW40BTS415
GwarancjaBrak gwarancji.

5. HYDRO FLASK

#ad

Szeroki otwór, HYDRO FLASK, izolowana próżniowo butelka na wodę ze stali nierdzewnej, termos nadaje się do mycia w zmywarce, butelka sportowa z szczelną pokrywką Flex Cap i paskiem, Fog, Butelka do picia 946 ml

#ad
HYDRO FLASK #ad - Ciesz się swoim ulubionym napojem, czy podczas jazdy na rowerze lub wędrówek – nasza butelka na wodę z szerokim otworem w rozmiarze 946 ml przekonuje nie tylko prostym wzornictwem, gdziekolwiek jesteś: niezależnie od tego, lecz także zapewnia niezbędny poziom odświeżenia podczas każdego rodzaju aktywności sportowej.

Jego trwała konstrukcja wzrasta wszystko, a także z metalu znanego ze swojej trwałości i czystości, co zapewnia Ci życie. Optymalna temperatura picia – przez wiele godzin: nasza technologia próżniowej izolacji TempShield zapewnia idealną temperaturę napoju. Dla jeszcze większej zabawy i mniej pracy nasza powłoka proszkowa Color Last nadaje się do mycia w zmywarce. 100% gwarancji zadowolenia: mamy zaufanie do naszych produktów i jesteśmy w pełni przekonani do tego produkty. Zapobiega tworzeniu się kondensacji wody lub przewodzeniu ciepła na zewnątrz butelki i utrzymuje niską temperaturę napojów do 24 godzin, a z pokrywką, utrzymuje ciepło do 12 godzin.

Szczelna, wolna od bpa: ta izolowana butelka termiczna typu modelu z szerokim otworem posiada szczelną zakrętkę Flex Cap z paskiem do noszenia. Hydro flask stosuje najwyższe standardy w zakresie stosowania trwałych, wytrzymałych materiałów. Wytrzymała i przyjazna dla środowiska butelka do podróży – do każdego rodzaju sportu: Wszystkie nasze butelki na napoje są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, który zapobiega jednocześnie przenoszeniu smaku. Butelka jest kompatybilna z naszymi pokrywkami zapasowymi Hydro Straw Lid, Flip Lid i Flex Sip Lid.
MarkaHYDRO FLASK #ad
ProducentHydro Flask #ad
Wysokość11
Długość3.55
Waga0.08
Szerokość0
Numer częściW32BTS508
ModelW32BTS508
GwarancjaKeine garantie.

6. Nalgene

#ad

Nalgene Uni Classic Wh, kolor niebieski Cerulean, butelka do picia, 1 litr

#ad
Nalgene #ad - Piękne wzornictwo. Z dużym otworem do picia, optymalny do czyszczenia. Zabezpieczenie przed wyciekiem. Wytrzymała. Nadaje się do zmywarek.
MarkaNalgene #ad
ProducentNALHI|#Nalgene #ad
Wysokość3.5
Długość8.3
Waga0.4
Szerokość3.5
Numer części341848
Model2178-2063
Gwarancja2 lata.

7. Nalgene

#ad

Nalgene bidon „Everyday”, 1 L

#ad
Nalgene #ad - Praktycznie niezniszczalny, szczelny i idealny do szkoły, na wycieczkę rowerową i na camping, na wędrówki, aktywności na wolnym powietrzu i w wolnym czasie. Z materiału tritan TM - wolnego od BPA. Mniejsze rozpryskiwanie się płynów niż w przypadku butelek z szerokim otworem.
MarkaNalgene #ad
ProducentNALHI|#Nalgene #ad
Wysokość3.5
Długość9
Waga0.37
Szerokość3.7
Numer części342024
Model342024
Gwarancja2 lata.

8. Nalgene

#ad

Woodsman Brown, 1 litr, Nalgene Uni Classic Wh, butelka na napoje

#ad
Nalgene #ad - Z dużym otworem do picia, optymalny do czyszczenia. Nadaje się do zmywarek. Piękne wzornictwo. Zabezpieczenie przed wyciekiem. Wytrzymała.
MarkaNalgene #ad
ProducentNALHI|#Nalgene #ad
Wysokość3.5
Długość8.3
Waga0.4
Szerokość3.5
Numer części341845
Model2178-2060
Gwarancja2 lata.

9. HYDRO FLASK

#ad

HYDRO FLASK, Butelka do picia 946 ml – izolowana próżniowo butelka na wodę ze stali nierdzewnej – sportowa butelka z zabezpieczeniem przed wyciekiem Flex Cap i paskiem – termos nadaje się do mycia w

#ad
HYDRO FLASK #ad - Dla jeszcze większej zabawy i mniej pracy nasza powłoka proszkowa Color Last nadaje się do mycia w zmywarce. Szczelna, wolna od bpa: ta izolowana butelka termiczna typu model z szerokim otworem jest wyposażona w szczelną pokrywę Flex Cap z paskiem do noszenia. Ciesz się ulubionym napojem, gdziekolwiek jesteś: czy to podczas jazdy na rowerze lub wędrówek – nasza butelka na wodę z szerokim otworem o pojemności 946 ml przekonuje nie tylko prostym wzornictwem, ale także zapewnia niezbędny poziom odświeżenia podczas każdego rodzaju aktywności sportowej.

100% gwarancja satysfakcji: mamy zaufanie do naszych produktów i jesteśmy w pełni przekonani o tym. Dlatego oferujemy na ten produkt ograniczoną, dożywotnią gwarancję na wady producenta. Zapobiega tworzeniu się kondensacji lub przenikaniu ciepła na zewnętrzną stronę butelki i utrzymuje napoje zimne do 24 godzin, a dzięki pokrywce pozostają ciepłe do 12 godzin. Ich trwała konstrukcja poradzi sobie ze wszystkim, co zapewnia Ci życie.

Wytrzymała i przyjazna dla środowiska butelka na podróż – do każdego rodzaju sportu: wszystkie nasze butelki na napoje są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, znanego z trwałości i czystości metalu, który jednocześnie zapobiega przenoszeniu smaku. Butelka jest kompatybilna z naszymi wymiennymi pokrywkami Hydro Straw Lid, Flip Lid i Flex Sip Lid. Optymalna temperatura picia – przez wiele godzin: nasza dwuścienna technologia izolacji próżniowej TempShield sprawia, że Twój napój w naszej butelce utrzymuje idealną temperaturę. Hydro flask postawił sobie najwyższe standardy w zakresie stosowania trwałych, wytrzymałych materiałów.
MarkaHYDRO FLASK #ad
ProducentHydro Flask #ad
Wysokość9.4
Długość9.4
Waga0.74
Szerokość3.58
Numer częściW32BTS618
ModelW32BTS618
GwarancjaBrak gwarancji.