Top 10 Smart Hygrometer Wifi – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Inkbird

#ad

Sterowanie aplikacją, biura, elektroniczny wskaźnik atramentu, pokoju, higrometr z funkcją pogody i prognozą w czasie rzeczywistym, do domu, INKBIRD IBS-TH5 termometr Wi-Fi, powiadomienia o alarmie

#ad
Inkbird #ad - Obsługuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, aby zdusić niebezpieczeństwo w zarodku, symbole ostrzegawcze ekranu i wiele funkcji alarmowych z sygnałami dźwiękowymi na urządzeniu, dzięki czemu możesz podjąć środki ochronne na czas i zawsze utrzymać zdrowe, bezpieczne i komfortowe środowisko życia Twojej rodziny. Czujnik temperatury wewnętrznej i wilgotności powietrza osiem w jednym, dzień tygodnia, wielofunkcyjna konstrukcja zapewnia wszechstronne wrażenia; można wyświetlać wiele danych jednocześnie, takich jak zegar, ocena przeżywalności wirusów grypy i temperatury, pogoda, wilgotności powietrza i komfortu otoczenia, data, aby sprostać Twoim potrzebom w codziennym życiu.

Użytkownicy mają niezależne i bezpieczne konto ochrony danych i mogą przez dwa lata bezpłatnie eksportować zapisywane w chmurze zapisywane w chmurze. Wykorzystuje wiodący na świecie szwajcarski czujnik sensirion, 8% wilgotności względnej, 2°c ±0, z dokładnością temperatury ±0, 1°F i dokładnością wilgotności ±1, który jest stabilny i niezawodny; pomiar temperatury i wilgotności jest wyjątkowo dokładny, co można zmierzyć w ciągu zaledwie 1 minuty.

Obsługuje funkcję połączenia wi-fi 2, 4 g, a wszystkie dane można wyświetlić w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji INKBIRD. Może być również używana jako domowa stacja pogodowa, aby wyświetlać lokalną pogodę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić prognozę pogody na jutro; pasek wyświetlania komfortu otoczenia na urządzeniu zapewnia, że rodzina jest zawsze w przyjemnym stanie. Specjalnie opracowana ocena przeżycia wirusa grypy może w odpowiednim czasie utrzymać rodzinę z dala od grypy. Można raz zaktualizować dane i mieć oko na zmiany temperatury i wilgotności powietrza.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Wysokość1.26
Długość4.25
Szerokość3.54
Numer części‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

Termometr wewnętrzny, termometr pokojowy, ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, 3 sztuki, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, np. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

3. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49 cyfrowy mini termohigrometr, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem uśmiechnięcia, higrometr wewnętrzny, salonu, biały, do szklarni

#ad
ThermoPro #ad - Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

W salonie, w których przebywasz przez większość czasu, pokoju dziecięcym, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, np.

Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania. Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość1.49
Numer częściTP49
ModelTP49

4. ThermoPro

#ad

Monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu, termometr wewnętrzny, termometr pokojowy, 2 sztuki, termometr dla gadów, ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, w których przebywasz przez większość czasu, np.

Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

5. DOQAUS

#ad

Duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, cyfrowy termohigrometr 3,05", wilgotność powietrza, termometr pokojowy do domu, ogrodu, ładowanie typu C, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, biura

#ad
DOQAUS #ad - Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, co ułatwia odczyt. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°c -58°f ~ 158°f, szklarni, pokoju dziecięcego, wilgotność powietrza 1% ~ 99% RM, 1°C, biura i piwnicy na wino.

Ulepszony termohigrometr - termometr doqaus z higrometrem wewnętrznym z dokładnym i czułym czujnikiem i 27 dużymi otworami wentylacyjnymi, dokładność wilgotności: ± 2%. Doskonale nadaje się do sypialni, temperatura jest dokładna do ± 1, może aktualizować wartości pomiarowe w ciągu 3 sekund. Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Na przykład: kuchnia, lodówka. Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, sucha smutna twarz, dzięki czemu możesz wcześniej zareagować, przyjemna buźka, higrometr z 3-poziomowym wyświetlaczem air comfort, 05 cala, na przykład: ustawienie nawilżaczy powietrza, łatwy do odczytania.

Trzy elastyczne metody umieszczania termometr pokojowy wewnątrz można umieścić bezpośrednio na biurku za pomocą składanego uchwytu z tyłu lub zainstalować na ścianie za pomocą otworów do zawieszenia z tyłu termometru pokojowego i higrometru. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co pozwala zaoszczędzić więcej energii.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

6. X-Sense

#ad

X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, 4 czujnikami i 1 stacją, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, bezpłatny eksport danych, kompatybilny z Alexa, zasięg 500 m

#ad
X-Sense #ad - Wymiary: 3, 5 x 2, 4 cm. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.

Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, która zapewnia widoki roczne, miesięczne, maksymalne i średnie. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Idealny do humidorów, 2 x 9, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału.

Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików. Csv do szczegółowej analizy środowiska. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz. Wskazówka: upewnij się, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, 4 ghz, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

7. GoveeLife

#ad

GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, szklarni,, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją, przechowywanie danych do domu

#ad
GoveeLife #ad - Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń.

Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie.

Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

8. GoveeLife

#ad

Czujnik temperatury wewnętrznej z wyświetlaczem Ele Ink, 1 opakowanie., GoveeLife H5105 termometr z higrometrem, 1 rok wymiennej betetterii, 2 lata bezpłatnego zapisywania danych

#ad
GoveeLife #ad - Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itp. Bezpłatne zapisywanie i eksportowanie danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą aplikacji GoveeHome przez Bluetooth, w tym przeglądanie 20-dniowych wykresów danych online i eksportem danych z ostatnich 2 lat. Atwy do odczytania wskaźnik atramentu: termometr GoveeLife Bluetooth z higrometrem wykorzystuje elektroniczny ekran atramentu, co zapewnia wyraźną i wygodną widoczność.

Inteligentna funkcja alarmu: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności powietrza. Pozostań w kontakcie ze swoim domem: stabilne połączenie Bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie danych temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym w całym domu i bez zakłóceń WiFi. Gdy temperatura lub wilgotność powietrza spadną poza zakres, aplikacja GoveeHome pomoże Ci szybciej reagować na nagłe zmiany. Temperatura jest dokładna do ±0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej.

Ważne jest precyzja: ten termometr z higrometrem bluetooth jest wyposażony w czujnik wyprodukowany w Szwajcarii, 3℃, który zapewnia precyzyjne pomiary. 1 rok wymienny bettery: z niskim zużyciem baterii, cyfrowy termometr z higrometrem o żywotności do 1 roku, a wskaźnik baterii w czasie rzeczywistym przypomina o wymianie baterii w czasie, aby uniknąć ewentualnej utraty zapisów Bettery Included. Dzięki odświeżeniu w przypadku zmian można łatwo rejestrować dane w czasie rzeczywistym. Odpowiedni dla osób starszych i dzieci.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5105

9. Inkbird

#ad

Zestaw łączony bramki IBS-M2S, bezprzewodowy monitoring temperatury i wilgotności powietrza z aplikacją powiadomienia, eksport danych, Inkbird ITH-20R-O radiowy termometr z higrometrem, 3 sztuki

#ad
Inkbird #ad - Inteligentne ostrzeżenia i powiadomienia dostosuj bezpieczny zakres temperatury i wilgotności powietrza zgodnie z życzeniem za pomocą aplikacji. Przenośny i łatwy w obsłudze czujniki temperatury i wilgotności są odporne na deszcz i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dane z zeszłego roku mogą być eksportowane jako pliki CSV, miesięczną, aby lepiej poznać otoczenie Twojego mieszkania. Wysoce precyzyjny czujnikwyprodukowane w szwajcarii wysoce precyzyjne czujniki zapewniają duży zakres pomiaru temperatury i wilgotności z dokładnością pomiaru temperatury ±0, 3℃ i dokładnością wilgotności ± 3%. W kuchniach, szklarniach i wielu innych. Przechowywanie i eksportowanie danych wykres danych w aplikacji jest aktualizowany w czasie rzeczywistym i można bez problemu wyświetlać roczną, dzienną lub godzinową temperaturę i wilgotność.

Są łatwe w obsłudze, łazienkach, przenośne i lekkie. Zestaw inteligentnego czujnika wifi monitoruj temperaturę i wilgotność powietrza w dowolnym momencie na odległość za pomocą aplikacji INKBIRD. Brama wi-fi może jednocześnie połączyć i monitorować do 10 czujników. Idealnie nadaje się do stosowania w różnych sytuacjach, np. Jeśli wykryta wartość przekroczy wstępnie ustawiony zakres, aplikacja wysyła powiadomienie, aby Ci o tym przypomnieć.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Numer części‎IBS-M2S + ITH-20R-O

10. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Cyfrowy termohigrometr, pomiaru temperatury i wilgotności powietrza do kontroli klimatu w pomieszczeniu biały, higrometr do wnętrz o wysokiej dokładności, przenośny termometr

#ad
NOKLEAD #ad - Szeroki zakres pomiarowy, 9 ℃ do 60°C i wilgotność powietrza 10% ~ 95%. Wskazówka: brak funkcji podświetlenia. Wysoka dokładność i szybkie odświeżanie cyfrowy termometr wewnętrzny odświeża co 10 sekund, który mierzy temperaturę od -9, aby zapewnić Ci aktualne i ostatnie pomiary.

3-stopniowy wskaźnik komfortu powietrza miernik wilgotności powietrza z symbolem poziomu wilgotności pokazuje suchy / komfortowy / mokry klimatyzator szybko za jednym spojrzeniem. Przejrzysty wyświetlacz lcd, łatwy odczyt z każdego kąta i odległości. Wyświetlanie czasu obsługuje zarówno format 12-godzinny, 5 cm z czystą i smukłą krawędzią, łatwy do odczytania Miernik wilgotności powietrza z wyświetlaczem LCD o wielkości 8, jak i 24-godzinny; termometr wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza. Dokładność temperatury wynosi ± 1 ℃, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej.

Na lodówce, magnetyczny tył, przyczepność. Naciśnij i przytrzymaj przycisk "Set", aby ustawić ustawienie czasu. Zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza, suchej skórze, astmie, idealnie nadaje się do monitorowania warunków życia i zdrowia rodziny, zapobiegając przeziębieniom, alergiom, pleśni itd. Termometr noklead pokazuje dzień i godzinę. Jest przenośny i lekki, można go wszędzie ze sobą zabrać. 30 dni zwrotu pieniędzy, 24 miesiące gwarancji bez zmartwień.
MarkaNOKLEAD #ad
ProducentNOKLEAD #ad
Wysokość0.55
Długość2.76
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części5253M-FR
ModelNK5253