Top 10 Schweißhelm STAHLWERK – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STAHLWERK

#ad

7 lat gwarancji na filtr, STAHLWERK ST-450R automatyczny kask spawalniczy w pełni automatycznie przyciemniający z regulowanymi parametrami łącznie z 5 zapasowymi tarczami

#ad
STAHLWERK #ad - 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc. Bezstopniowa regulacja czułości, czas reakcji i poziom zaciemnienia.

2 czujniki optyczne o wysokiej wydajności, szybki czas reakcji 1/10 000 sek. Super lekka, elastyczna, w pełni automatyczne przyciemnianie, wytrzymała obudowa. Tylko 480 g. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. W pełni automatyczne przyciemnianie, wytrzymała obudowa, super lekka, szybki czas reakcji, elastyczna, z uchwytem ze szkła dioptrienowego.7 lat gwarancji* na filtrze. Automatyczny kask spawalniczy do spawania i cięcia plazmowego.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.06
Szerokość7.87
Numer części5347
Model5347

2. STAHLWERK

#ad

Klasa optyczna 1/1/1/1, duże pole widzenia, STAHLWERK ST-550L Real Colour w pełni automatyczny kask spawalniczy z funkcją 3 w 1, łącznie z 5 zapasowymi tarczami i torbą, 7 lat gwarancji na filtr

#ad
STAHLWERK #ad - Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.

7 lat gwarancji* na filtrze, najwyższa klasyfikacja jakości widoczności 1/1/1/1! 3 tryby do wyboru: spawanie / cięcie plazmowe / szlifowanie i cięcie flex. 4 czujniki optyczne o wysokiej wydajności, super lekka, szybki czas reakcji 1/30 000 sek. Elastyczna, w pełni automatyczne przyciemnianie, wytrzymała obudowa. Czułość i stopień zaciemnienia regulowane oddzielnie bezstopniowo. Automatyczny kask spawalniczy z dużym polem widzenia 98 x 55 mm.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.12
Szerokość7.87
Numer częściHU-XI-201
ModelST-550L

3. STAHLWERK

#ad

łącznie z 5 zapasowymi tarczami i torbą, 7 lat gwarancji na filtr, STAHLWERK ST-950XB Real Colour w pełni automatyczny kask spawalniczy maska spawalnicza klasa optyczna 1/1/1 z bardzo dużym polem widzenia

#ad
STAHLWERK #ad - 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunkami gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy, kliknij ogólne warunki handlowe i pomoc. Czułość, czas reakcji i poziom zaciemnienia regulowane oddzielnie bezstopniowo.

Waży tylko 590 g. 7 lat gwarancji* na filtr, najwyższa klasyfikacja jakości widoczności 1/1/1! 3 tryby do wyboru: spawanie / cięcie plazmowe / szlifowanie i cięcie flex. 4 optyczne czujniki o wysokiej wydajności, z uchwytem na dioptring, super lekka, ultraszybkie w pełni automatyczne przyciemnienie 1/35 000 sek. Elastyczna, wytrzymała obudowa. Automatyczny kask spawalniczy z bardzo dużym polem widzenia 100 x 95 mm. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się o naszej wysokiej jakości.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.3
Szerokość7.87
ModelST-950XB

4. STAHLWERK

#ad

7 lat gwarancji, Real Colour, klasa optyczna: 1/1/1/1, bardzo duże pole widzenia, STAHLWERK ST-900 XTC w pełni automatyczny kask spawalniczy, w zestawie 5 zapasowych tarcz i torba

#ad
STAHLWERK #ad - Kask spawalniczy jest dostarczany z kasetą filtrującą Real Colour i umożliwia odwzorowanie prawdziwych kolorów. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.

Ten kask jest odpowiedni dla początkujących, szczególnie dla zaawansowanych i profesjonalistów w dziedzinie spawania i cięcia plazmowego. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo w przypadku prawie wszystkich procesów spawania. W pełni automatyczny kask spawalniczy można ustawić w zakresie od DIN5 do DIN13.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.32
Szerokość7.87
Numer części1

5. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK Automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 ST-990 SE "edycja specjalna Skull" Real Colour kask | osłona spawalnicza | maska spawalnicza | osłona spawalnicza do profesjonalnego spawania, cięcia i

#ad
STAHLWERK #ad - Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. Edycja specjalna w ekskluzywnym wzornictwie stahlwerk w limitowanej edycji! Wysokiej jakości w pełni automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 zapewnia kompleksową ochronę podczas wszystkich prac spawalniczych, cięcia i szlifowania.

Dla doskonałego odwzorowania kolorów podczas procesu spawania kask spawalniczy jest wyposażony w kasetę filtrującą Real Colour i osiąga klasę optyczną 1|1|1|1|1. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość15.75
Długość23.62
Waga1.54
Szerokość15.75
Numer części1

6. STAHLWERK

#ad

Cięcia i, STAHLWERK Automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 ST-990 SE "Special Edition Rock" Real Colour kask | osłona spawalnicza | maska spawalnicza | tarcza spawalnicza do profesjonalnego spawania

#ad
STAHLWERK #ad - 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.

Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. Edycja specjalna w ekskluzywnym wzornictwie stahlwerk w limitowanej edycji! Wysokiej jakości w pełni automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 zapewnia kompleksową ochronę podczas wszystkich prac spawalniczych, cięcia i szlifowania. Dla doskonałego odwzorowania kolorów podczas procesu spawania kask spawalniczy jest wyposażony w kasetę filtrującą Real Colour i osiąga klasę optyczną 1|1|1|1|1.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość15.75
Długość23.62
Waga1.54
Szerokość15.75
Numer części1

7. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK Automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 ST-990 SE "Special Edition Fire" Real Colour kask | osłona spawalnicza | maska spawalnicza | tarcza spawalnicza do profesjonalnego spawania, cięcia i

#ad
STAHLWERK #ad - Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. Dla doskonałego odwzorowania kolorów podczas procesu spawania kask spawalniczy jest wyposażony w kasetę filtrującą Real Colour i osiąga klasę optyczną 1|1|1|1|1.

Edycja specjalna w ekskluzywnym wzornictwie stahlwerk w limitowanej edycji! Wysokiej jakości w pełni automatyczny kask spawalniczy 3 w 1 zapewnia kompleksową ochronę podczas wszystkich prac spawalniczych, cięcia i szlifowania. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość15.75
Długość23.62
Waga1.54
Szerokość15.75
Numer części1

8. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK ST-900X w pełni automatyczna maska spawalnicza z dużym polem widzenia, 7 lat gwarancji, łącznie z 5 zapasowymi tarczami i torbą do przechowywania

#ad
STAHLWERK #ad - 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc. Automatyczny kask spawalniczy z bardzo dużym polem widzenia 100 x 95 mm.

Czułość, czas reakcji i stopień zaciemnienia regulowane oddzielnie bezstopniowo. 3 tryby do wyboru: spawanie / cięcie plazmowe / szlifowanie i cięcie flex. 4 czujniki optyczne o wysokiej wydajności, elastyczna, z uchwytem na szkło dioptringowe, super lekka, bardzo szybkie w pełni automatyczne przyciemnianie 1/35 000 sek. Wytrzymała obudowa. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. Tylko 580 g wagi. 7 lat gwarancji* na filtrze, najwyższa klasyfikacja jakości widzenia 1/1/1/2.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.1
Szerokość7.87
Numer części1

9. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK ST-800PV REAL COLOUR w pełni automatyczny kask spawalniczy z funkcją 3 w 1, 7 lat gwarancji, klasa optyczna 1/1/1, z dużym polem widzenia, kolor Real Colour, łącznie z 2 zapasowymi tarczami

#ad
STAHLWERK #ad - Automatyczny kask spawalniczy z dużym polem widzenia 100 x 83 mm i wieloma możliwościami regulacji. Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości.

3 tryby do wyboru: spawanie, cięcie i szlifowanie Flex. 7 lat gwarancji* na filtrze, najwyższa klasyfikacja jakości widoczności 1/1/1/1! Tylko 630 g. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc. 4 czujniki optyczne o wysokiej wydajności, super lekka, szybki czas reakcji, wytrzymała obudowa, w pełni automatyczne przyciemnianie, elastyczna, z uchwytem na szkło dioptryjne!. Czułość, czas reakcji i stopień zaciemnienia regulowane oddzielnie bezstopniowo.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer części5351
Model5351

10. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK ST-950XC REAL COLOUR w pełni automatyczny kask spawalniczy z funkcją 3 w 1, 7 lat gwarancji na, łącznie z 5 zapasowymi tarczami i torbą, klasa optyczna 1/1/1 z bardzo dużym polem widzenia

#ad
STAHLWERK #ad - 4 czujniki optyczne o wysokiej wydajności, elastyczna, uchwyt ze szkła dioptringowego, super lekka, bardzo szybkie w pełni automatyczne przyciemnianie, wytrzymała obudowa, waga tylko 600 g!.

Testowanie produktów, spawanie próbne, cięcie próbne na miejscu – przekonaj się sam o naszej wysokiej jakości. 7-letnia gwarancja zgodnie z § 6 Warunki gwarancji, dalsze informacje: na nazwę sprzedawcy i tam kliknij Ogólne warunki handlowe i pomoc. 7 lat gwarancji* na filtrze, najwyższa klasyfikacja jakości widoczności 1/1/1/1! 3 tryby do wyboru: spawanie / cięcie plazmowe / szlifowanie i cięcie flex. Automatyczny kask spawalniczy z bardzo dużym polem widzenia 100 x 95 mm. Czułość, czas reakcji i stopień zaciemnienia regulowane oddzielnie bezstopniowo.
MarkaSTAHLWERK #ad
ProducentSTAHLWERK #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga1.32
Szerokość7.87
ModelST-950XC