Top 10 Runde Spüle Küche – Jednokomorowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BLANCO

#ad

Czarny, BLANCO 525903 Lexa 6 S zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Wysokiej jakości wyposażenie z systemem odpływowym InFino – elegancko zintegrowane i wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. Harmonijny kształt zewnętrznych konturów i promieni. Duża komora główna oraz dodatkowa umywalka z miską ze stali nierdzewnej. Nowoczesne urządzenie do płukania do każdej kuchni. Elegancka, duża strefa ociekowa z płynnym przejściem do obszaru basenu.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość7.48
Długość39.37
Waga41.89
Szerokość19.69
Numer części525903
Model525903
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. Victory

#ad

Zlewozmywak granitowy Victory S-VEL860 różne kolory 860 x 435 mm z zestawem obrotowym mimośrodowym czarny

#ad
Victory #ad - 2 miejsca na otwory na krany/zestaw mimośrodowy ø 35 mm szerokość szafki min. Ten zlewozmywak do zabudowy jest produkowany w niemczech przez markowego producenta Schock, ale również odporny na uderzenia, ma bardzo wysoką jakość i jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu, uderzenia i zarysowania.

Zlewozmywak jest odporny na plamy, łatwy w pielęgnacji, gładka, trwały kolor, bez porów, przeznaczony do kontaktu z żywnością i pyłoszczelny, szczelna i gładka powierzchnia.4450 mm. Cznie z obrotowym mimośrodem, łącznie z zestawem odpływowym i przelewowym, łącznie z materiałem mocującym. Zlewozmywak granitowy z półką – Made in Germany – bardzo twardy, wytrzymały i odporny na zarysowania.
MarkaVictory #ad
ProducentVictory #ad
Wysokość12.2
Długość17.32
Waga33.07
Szerokość33.86
ModelS-VEL 860

3. HGN

#ad

Stal nierdzewna, akcesoria do mycia butelek, HGN Szklana słuchawka prysznicowa do zlewozmywaka kuchennego, z metalu, szczotkowany nikiel

#ad
HGN #ad - Szybkie czyszczenie: szczotkowany nikiel, oszczędza czas i wysiłek, klasyczny i elegancki, idealnie pasuje do Twojej kuchni. Głowica czyszcząca z wylotem wody pod wieloma kątami skutecznie spłukuje kubki, jest praktyczna.

Szklaną słuchawkę prysznicową można samodzielnie zainstalować w ciągu zaledwie kilku minut. Niklowana powierzchnia chroni przed plamami wody i odciskami palców. Praktyczny i wydajny: od kieliszków do wina przez butelki dla niemowląt aż po kubki podróżne, płucze praktycznie wszystkie pojemniki na napoje, dzięki czemu będziesz musiał spędzać mniej czasu na moczeniu i szorowaniu.

Prosty projekt diy: łatwy zamiennik dozownika mydła, prysznica kuchennego lub pokrywy odpływu - idealne uzupełnienie Twojej baterii kuchennej. Gdy kubek jest czysty, odstaw ją, a funkcja rozpylania zatrzyma się. Bezproblemowa obsługa: przytrzymaj otwór kubka w dół i wywieraj lekki nacisk, aby woda zaczęła się automatycznie rozpryskiwać.
MarkaHGN #ad
ProducentHGN #ad
Wysokość0.98
Długość4.92
Waga1.65
Szerokość2.67
Numer częściHGN-GR-001N
ModelHGN-GR-001N

4. Sarlai

#ad

Sarlai Umywalka, bar, 16 rozmiarów, stal nierdzewna, RV zlewozmywak, prep, 38,1 x 50,8 cm, pojedyncza umywalka, kuchnia, stacja robocza, Topmount, 15 sztuk

#ad
Sarlai #ad - Zestaw zawiera zlewozmywak kuchenny, 1 x 50, ruszt do spłukiwania podłogowego, 4 cm minimalna wielkość szafki: 45, deska do krojenia, montaż odpływowy, 8 x 25, ruszt rolowany. Rozmiar i opakowanie: 38, 7 cm. Szyna zapewnia więcej miejsca do użytkowania.

Oszczędzaj miejsce jako zlewozmywak do pracy - krawędzie z przodu i z tyłu zapewniają ślad. 100% obiecuje: 3 miesiące bezproblemowego zwrotu pieniędzy i kupuj bez obaw. Jeśli nie chcesz myć naczyń, deska do krojenia zakrywa cały zlewozmywak również brudne naczynia. Niezniszczalna konstrukcja: zlewozmywak sarlai 38, stal nierdzewna t304 trU16 prawdziwe 16 o grubości 16 dla lepszej wytrzymałości i trwałości, 1 cm, odporność na rdzę lub plamy, łatwy do czyszczenia i trwały.

Standardowy odpływ 8, 9 cm jest dostępny dla zestawu do utylizacji śmieci. Można go przełączyć na deskę do krojenia lub osobny tryb umywalki. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące tego produktu. Szybkie odprowadzanie wody: skośna gleba i x linia prowadnicy wody umożliwiają szybkie i całkowite odpływ wody.
MarkaSarlai #ad
ProducentSarlai #ad
Wysokość10
Długość15
Waga33.34
Szerokość20

5. BLANCO

#ad

Czarny, Blanco Metra zlewozmywak z silgranitu PuraDur

#ad
BLANCO #ad - Praktyczna, czy to na nieporęczne naczynia, głęboka umywalka: przestronny zlew zapewnia dużo miejsca, czy duże garnki – dla łatwiejszego mycia i namaczania. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – 2 x zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym włączeniem obrotowym – łącznie z wielofunkcyjną misą ze stali nierdzewnej – możliwość montażu w odwracalnym miejscu.

Zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: z dodatkową umywalką z misą ze stali nierdzewnej do szafek dolnych o szerokości 60 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO. Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.

Wykorzystaj cały potencjał zlewozmywaka kuchennego: dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak wysokiej jakości deski do krojenia lub kosze na naczynia, zlewozmywak stanie się wielofunkcyjnym punktem centralnym – od przygotowywania żywności po zmywanie naczyń.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość9.84
Długość39.37
Waga36.38
Szerokość19.69
Numer części513053
Model513053
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. BLANCO

#ad

Czarny, kolor: aluminium metalik, wykonany z kompozytu Silgranit PuraDur, Blanco Dalago 45 – zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym włącznikiem obrotowym – funkcjonalne akcesoria dostępne opcjonalnie.

Duża umywalka na małej przestrzeni: do szafek o szerokości 50 cm – dla optymalnego wykorzystania istniejącej pojemności – idealna w przypadku nieporęcznych naczyń. Ze srebra: opatentowany materiał kompozytowy do 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania i wytrzymały. Wyraźne linie i szlachetny wygląd kamienia w kolorze antracytowym: nowoczesny design zlewozmywaka jest zgodny z celem idealnego wykorzystania przestrzeni. Swobodna praca bez ograniczeń i równoczesne wykonywanie wielu czynności – dopasowane akcesoria do dodatkowych funkcji dostępne opcjonalnie.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość12.6
Długość20.28
Waga24.25
Szerokość20.08
Numer części518521
Model518521
Gwarancja2 lata gwarancji.

7. BLANCO

#ad

Zia zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - W razie pytań prosimy o zaufanie naszej obsługi klienta BLANCO Jest on dostępny z Niemiec bezpłatnie telefonicznie lub w każdej chwili za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.

Zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: pasuje do szafek narożnych 90 cm lub 60 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO.

Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym pokrętłem. Optymalne wykorzystanie narożników: granitowy zlewozmywak narożny rozwiązuje problemy z pomieszczeniem, a mimo to oferuje wszystkie zalety tradycyjnego zlewu – duży zbiornik, ociekacz i dodatkowy dzióbek.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość16.73
Długość47.01
Waga11.02
Szerokość24.25
Numer części514756
Model514756
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Bergström

#ad

Czarny, 43 x 50 cm, Bergström Zlewozmywak "Venice"

#ad
Bergström #ad - MateriaŁ: zlewozmywak kuchenny jest wykonany w 80% z kwarcu i zapewnia łatwą pielęgnację i wysoką trwałość. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.

Idealny do długiego użytkowania w każdej kuchni. Zlewozmywak z granitu jest kompaktowy i odporny na działanie chemikaliów oraz odporny na uderzenia. Wymiary: zlewozmywak ma szerokość 43 cm, wysokość 20 cm i głębokość 50 cm. Nasz zlewozmywak granitowy "wenecja" to dobry wybór dla każdego gospodarstwa domowego, dzięki zoptymalizowanemu wzornictwu i przyjemności z użytkowania. Zakres dostawy: zlewozmywak, instrukcja montażu, materiały montażowe.
MarkaBergström #ad
ProducentBergström #ad
Wysokość7.87
Długość16.93
Waga21.19
Szerokość19.69
Numer części2390
Model25323

9. vidaXL

#ad

VidaXL Zlewozmywak granitowy pojedynczy okrągły czarny zlewozmywak kuchenny zlewozmywak do zabudowy

#ad
vidaXL #ad - Uzupełnij swoją kuchnię tym nowoczesnym zlewem z granitu. Montaż zlewu jest łatwy. Dzięki wysokiej jakości granitowi zlewozmywak jest nie tylko odporny na wysokie temperatury, zarysowania i uderzenia, ale również łatwy do czyszczenia. Posiada pojedynczą, bardzo głęboką umywalkę i eleganckie wzornictwo. Dzięki ponadczasowej atrakcyjności kamienia naturalnego nada każdemu wyposażeniu kuchennemu stylowy akcent. W zakres dostawy wchodzi również kosz sitkowy, który zbiera większe zabrudzenia podczas mycia naczyń.
MarkavidaXL #ad
ProducentvidaXL #ad
Wysokość5.35
Długość10.39
Waga17.2
Szerokość8.53
Numer części142956
Model142956
Gwarancja2 year limited warranty.

10. Victory

#ad

Czarny, Zlewozmywak granitowy Victory S780. Wyprodukowany w Niemczech. Zlewozmywak do zabudowy. Ekscenter obrotowy do szafki o szerokości 45/50.

#ad
Victory #ad - Wymiary zewnętrzne:780 x 500 mm. Do szafki pod umywalkę o szerokości 45/50, włącznie z kompletem obrotowych ekscenterów i rurą odpływową i przelewową; materiał mocujący. Głębokość umywalki:180 mm. Otwór na armaturę: średnica = 35 mm. Grubość materiału: 10 mm.
MarkaVictory #ad
ProducentVictory #ad
Wysokość7.09
Długość30.71
Waga0
Szerokość19.69
Numer częściS780