Top 10 Power Tower Dip Station – Poręcze do ćwiczeń

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HS HOP-SPORT

#ad

Hop-Sport HS-1015K stacja kulturystyczna z drążkiem do podciągania i dipów, obciążenie do 200 kg, regulowana, wolnostojąca

#ad
HS HOP-SPORT #ad - Wszechstronne zastosowanie – idealne do zwiększenia intensywności treningu klatki piersiowej, takich jak: dipy, podciąganie, brzucha i ramion dzięki wykonywaniu takich ćwiczeń, tricepsów, pompki lub podnoszenie nóg.

Wymiary: wysokość – 252 cm, masa własna: 28, długość – 102 cm, szerokość – 112 cm, 5 kg, materiał: stal malowana proszkowo. Wiele możliwości dopasowania – drążek do podciągania można regulować w 5 pozycjach od 190 do 246 cm, dzięki czemu wieża siłowa może być dokładnie dopasowana do potrzeb trenującego. Stabilna konstrukcja: bardzo wysoka wytrzymałość i długi okres użytkowania, profil materiału: 4 x 4 cm, solidna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo, maksymalne obciążenie wynosi 200 kg.

Antypoślizgowe nakładki – sztabki hop-sport dip są wyposażone w nóżki z tworzywa sztucznego, które skutecznie chronią podłogę przed zadrapaniami i zapobiegają przesuwaniu się stojaka.
MarkaHS HOP-SPORT #ad
ProducentHS HOP-SPORT #ad
Wysokość99.21
Długość40.16
Waga62.83
Szerokość44.09
Numer częściHS-1015K
ModelHS-1015K

2. sogesfurniture

#ad

Wielofunkcyjna stacja kulturystyczna z drążkiem do podciągania, sogesfurniture BHEU-PSBB005 Power Tower, regulacja wysokości w zakresie 165-210 cm

#ad
sogesfurniture #ad - Regulacja wysokości:wolnostojąca stacja dipowa do efektywnego treningu górnej części ciała we własnej siłowni, regulowana wysokość wynosi od 165 do 210 cm, dzięki czemu można łatwo dostosować wysokość do swoich potrzeb podczas treningu. Duża podstawa z antypoślizgowymi nóżkami dla większego bezpieczeństwa; dwa wypukłe pręty stabilizujące sprawiają, że stabilna rama stalowa jest bezpieczna i stabilna.

Urządzenie wielofunkcyjne:stabilne i wytrzymałe urządzenie do treningu domowego zapewnia nieograniczone możliwości ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców, trenażer brzucha, ramion i nóg. Maksymalna waga użytkownika: 100 kg. Jeśli przedmiot dotrze uszkodzony, porysowany lub brakuje części, skontaktuj się z nami, aby otrzymać nową wymianę lub zwrot pieniędzy.100% zadowolenia: sogesfurniture zapewnia kompetentną i przyjazną obsługę klienta przed i po złożeniu zamówienia.

Stabilna i wytrzymała:dzięki wytrzymałej ramie z rur stalowych ta regulowana stacja fitness jest zapewniona do długotrwałego użytkowania. Trening bez zmęczenia:uchwyty piankowe o dużej gęstości i wyściełane podłokietniki pomagają zapobiegać zmęczeniu rąk nawet po wielokrotnym powtórzeń, poszewka zapewnia idealne trzymanie w sporcie siłowym. Idealnie nadaje się jako drążek do podciągania, pleców i tricepsów, brzucha, nie potrzebujesz już żadnych oddzielnych urządzeń do tego rodzaju treningu.
Markasogesfurniture #ad
ProducentPRC #ad
Wysokość61.02
Długość35.43
Waga27.78
Szerokość38.19

3. ScSPORTS

#ad

Kolor szary, ScSPORTS atlas do ćwiczeń Gym Tower

#ad
ScSPORTS #ad - Przemyślana konstrukcja z masywnej stali zapewnia stabilność: Rura czworokątna: 50 x 50 mm. Bezpieczeństwo: wszystkie uchwyty są wyposażone w antypoślizgową powłokę, dzięki czemu zapewniają zawsze pewny chwyt.

X wys. Maksymalne obciążenie: 150 kg. Wymiary: 136 x 111 x 217 dł. Praktyczny: odległość drążków do opuszczania się: 55 cm – praktyczne podpórki pod nogi pomagają bez problemu sięgnąć do podłokietników i drążka do podciągania z miękką wyściółką. Masa własna atlasu treningowego: 33 kg. Wielofunkcyjny:wyposażony w uchwyty do pompek, ramiona, stację do robienia przysiadów i drążek do podciągania, barki, wolnostojący atlas treningowy doskonale nadaje się różnorodnych ćwiczeń na plecy, klatkę piersiową i mięśnie brzucha. W cm. X szer.
MarkaScSPORTS #ad
ProducentScSPORTS #ad
Wysokość5.12
Długość24.41
Waga72.75
Szerokość9.45
Numer części10000263-2
Model10000263-2
GwarancjaBrak gwarancji

4. DH FitLife

#ad

DH FitLife Dip Barren Bars | maks. obciążenie 500 kg | stacja kulturystyczna urządzenie fitness do domu | sprzęt do treningu kalistenicznego | trening siłowy 80-100 cm, indywidualnie regulowany

#ad
DH FitLife #ad - Niezależnie od tego, burzy fitness spełni twój cel treningowy, czy jest to multi-prasa czy podciąganie / podciąganie, jakim jest budowanie mięśni wygodnie i bezpiecznie. Pełna stabilność: bary dipalne są wykonane z wysokiej jakości materiału i mają maksymalne obciążenie statyczne 500 kg.

Po użyciu można je łatwo zdemontować i schować, oszczędzając miejsce. Dzięki regulowanym antypoślizgowym nakładkom stojak utrzymuje się mocno podczas każdego ćwiczenia. Ergonomiczne wzornictwo: power station została zaprojektowana zgodnie z ergonomiczną koncepcją. Idealny przyrząd treningowy do Twojej domowej siłowni. Odległość między równoległymi drążkami jest również regulowana poprzez zmianę długości prętów łączących. Drążki łączące pomiędzy dwoma prętami gwarantują maksymalną stabilność podczas treningu.

Wysokość drążka diptycznego można regulować w zakresie 80/90/100 cm. Współpracujemy wyłącznie z niezawodnymi i wykwalifikowanymi zespołami oraz trenerami i kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów. Indywidualna regulacja wysokości i odległości: wieża siłowa oferuje wiele możliwości. Antypoślizgowe uchwyty działają delikatnie na nadgarstki. W przypadku pytań lub problemów możesz się z nami skontaktować w każdej chwili.
MarkaDH FitLife #ad
Waga26.46
Numer częściLSG01

5. PASYOU

#ad

PASYOU Drążek do podciągania, wielofunkcyjna stacja do podciągania, maksymalne obciążenie 300 kg model: PU40, wolnostojący Power Tower – regulowany 6 w 1

#ad
PASYOU #ad - Jako sprzęt fitness do domu spełnia wymagania treningu mięśni całego ciała i jest doskonałym wyborem do domowego studia fitness. Mm zapewnia lepszą przyczepność. 300 kg, 5 mm z przedłużoną podstawą i kilka szczegółowych, co dla większości jest więcej niż wystarczające.

Umożliwia użytkownikom o różnej wielkości ciała całkowite wyciągnięcie nóg w dół podczas podciągania. Niezależnie od tego, czy nastolatki czy dorośli, użytkownicy o różnych szerokościach ramion mogą wygodnie trenować, dzięki czemu cała rodzina może trenować razem. Podczas podnoszenia kolan. Np. X 50 gł. ! ! Regulacja wysokości dla całej rodziny- podpórki pod ramiona są nachylone o 10 stopni do wewnątrz, a wraz z poduszkami o grubości 50 mm i długości 300 mm wspierają użytkowników podczas treningu w bezpiecznym i stabilnym stanie.

Ponadto górny drążek do podciągania jest pokryty bawełną piankową o długości 50 cm. Drążek do podciągania może wytrzymać obciążenie maks. Na tej wieży siłowej pasyoU można wykonywać różne jednostki treningowe. W przypadku pytań lub problemów odpowiemy w ciągu 24 godzin i dążymy do 100% zadowolenia klientów, nie wahaj się zgłosić w razie pytań lub problemów.
MarkaPASYOU #ad
ProducentPASYOU #ad
Wysokość85.75
Długość39.76
Waga62.83
Szerokość26.77
Numer częściPU40

6. JX FITNESS

#ad

JX FITNESS Kraftturm Power Town wielofunkcyjna stacja do dipów Power Tower Fitness przyrząd treningowy do podciągania, pompek, treningu brzucha

#ad
JX FITNESS #ad - Ergonomiczna konstrukcja: pogrubione, wyściełane plecy i podłokietniki zmniejszają nacisk na kręgosłup oraz łokcie oraz korygują ruchy kończyn, co zapobiega urazom podczas uprawiania sportu.

Konstrukcja: stalowa rama i podkładka w kształcie litery H zapewniają większą stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Wielofunkcyjna stacja siłowa do domu: służy do ćwiczeń mięśni brzucha, klatki piersiowej, ramion, ramion i nóg i jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet, pleców, dorosłych lub dzieci. Regulowana wysokości: wieża siłowa jest ustawiona na 5 poziomach wysokości 170 – 200 cm i spełnia wszystkie potrzeby dorosłych i dzieci. Idealna do ćwiczeń całego ciała: wielofunkcyjna wieża siłowa do pompek, dipów, podciągania, mięśni brzucha, pionowego podwyższenia kolan i innych.
MarkaJX FITNESS #ad
ProducentJIANGSU JUNXIA GYM EQUIPMENT CO.,LTD  #ad
Waga63.93

7. RELIFE REBUILD YOUR LIFE

#ad

Wolnostojąca wieża do podciągania, stojący podciąganie, sprzęt fitness, RELIFE REBUILD YOUR LIFE Drążek do podciągania Power Tower Fitness Dip Station przyrząd treningowy, wieża siłowa, do domu

#ad
RELIFE REBUILD YOUR LIFE #ad - Obsługa klienta 3 lata gwarancji jakości ramy głównej i dożywotnia gwarancja na części zamienne. Zapewnia możliwość wykonywania podciągania za pomocą różnych uchwytów, dipów i ruchów rdzeniowych, takich jak podnoszenie nóg. 4-stopniowa regulacja oparcia: poduszka pod plecy można łatwo dopasować do komfortu treningu.

Cztery przyssawki, dzięki czemu można trenować ciężej. 9 poziomów regulacji wysokości można wybrać spośród 9 poziomów regulacji wysokości. Wielofunkcyjność ta wieża power tower to efektywne urządzenie do treningu siłowego, za pomocą którego można wykonywać różne ćwiczenia. Za pomocą tego urządzenia można skupić się na kilku ważnych częściach ciała lub wykonywać ćwiczenia całego ciała. Jeśli są na miejscu, które służą jako nóżki, trzymają się mocno na podłodze.

Najniższa wysokość jest przeznaczona dla dzieci, a Power Tower nadaje się do treningu z całą rodziną. Wysokość jest regulowana w zakresie 147-225 cm. Możesz również rozluźnić mięśnie nóg po treningu. 4-stopniowa długość uchwytu, można dopasować do długości ramienia. Zakres regulacji wynosi 18-24 cm. Duża stabilność wytrzymała stal i naukowa struktura zapewniają dobre wsparcie, a maksymalna waga wynosi 150 kg, co spełnia wymagania codziennego treningu.
MarkaRELIFE REBUILD YOUR LIFE #ad
ProducentJL-PT04- #ad
Wysokość88.58
Długość26.38
Waga63.93
Szerokość35.43
Numer częściRELIFE RYL-02

8. Sportstech

#ad

Sportstech Power Tower PT300 urządzenie do ćwiczeń 7 w 1, jako maszyna do dipsów, poręczami do pompek i 4 pierścieniami do taśm TRX, wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń w domu z drążkiem do podciągania, linek, do skłonów

#ad
Sportstech #ad - Sprzęt wielofunkcyjny:wielofunkcyjna stacja fitness 7-w-1 może zastąpić 7 różnych urządzeń:idealnie nadaje się jako drążek do podciągania, tricepsa, brzuszków i dipsów. Nie potrzebujesz kilku osobnych akcesoriów, pleców, a także do pompek, do treningu brzucha, aby wykonywać te rodzaje ćwiczeń.

Inteligentna konstrukcja:maszyna do ćwiczeń oferuje bardzo długie nóżki i regulowane na wysokość 4 główne nóżki, przez co zabezpiecza optymalne bezpieczeństwo, nawet na nierównej powierzchni. Poprzeczne belki i 4 przyssawki oferują dodatkową stabilność na wszelkiego rodzaju powierzchni. Bezpieczne i wygodne trenowanie:dla bezpiecznego treningu bez upadku oferujemy wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń z bardzo grubymi i oddychającymi wyściełaniami w obszarze pleców i rąk. Wyłożone pianką rolki umożliwiają wygodne robienie brzuszków, a antypoślizgowe uchwyty – pompki na poręczach.

Niezliczone możliwości treningu:nasza stacja do ćwiczeń zmieni twój dom w centrum fitness: przyrząd do treningu tricepsów, podciągania nóg, regulowany na wysokość drążek do podciągania i 4 pierścienie są gotowe do treningu z linami i taśmami. Idealnie nadaje się do m. In. Kompletny drążek do podciągania:chwytaj ten profesjonalny drążek w pozycji szerokiej, barków, brzucha, równoległej lub wąskiej. Drążek do podciągania można indywidualnie dopasować do ciała na wysokości i kierunku.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość60.24
Długość43.31
Waga65.48
Szerokość32.87
Numer częścisp_pt300_it
Modelsp_pt300_it

9. Marbo Sport

#ad

Wolnostojąca i regulowana, Marbo Sport SmartGym SG-13 stacja kulturystyczna z drążkiem do podciągania i dipów

#ad
Marbo Sport #ad - 184 cm, maks. Stabilna podstawa / dodatkowe uchwyty do pompek. Plastikowe nóżki / wytrzymałość 150 kg. Siedem poziomów regulacji wysokości.

Dane techniczne | wysokość 232 cm / profile 40 x 40 mm / maksymalne obciążenie 150 kg / długość 102 cm / wysokość pompek 19 cm / szerokość 122 cm / waga 23 kg / regulacja wysokości 7 poziomów, min. Marbo sport - made in eu | Ławki do podnoszenia ciężarów | sprzęt siłowy | drążki do podciągania | sztangi do sztangi | talerze do sztangi | akcesoria fitness. 226 cm, pociągnięcie co 7 cm / średnica uchwytu 30 mm / Gotowe malowanie proszkowe.
MarkaMarbo Sport #ad
ProducentMarbo Sport #ad
Wysokość91.34
Długość40.16
Waga50.71
Szerokość48.03
Numer częściSG-13

10. HOMCOM

#ad

100 x 65 x 135 cm, stal, HOMCOM Dipstation stojak do dipów, czarny, pleców, trener brzucha, sztangi

#ad
HOMCOM #ad - Obciążenie: 120 kg. 100 x szer. 65 x wys. Atwy montaż: łatwy montaż bez dużego nakładu pracy. Wyściełane uchwyty: aby chronić Twoje ręce, oba uchwyty stojaka są miękko wyściełane. Mocna konstrukcja: ta stacja dipowa jest wykonana w całości z malowanej proszkowo, wytrzymałej stali i dlatego charakteryzuje się wysoką stabilnością i nośnością. Szczegóły produktu: dł. 135 cm, maks. Doskonały trening: stacja do dipów do treningu bicepsów, tricepsów, mięśni brzucha i pleców.
MarkaHOMCOM #ad
ProducentHomcom #ad
Wysokość53.15
Długość39.37
Waga29.76
Szerokość25.59
Numer częściA91-046BK
ModelA91-046BK