Top 10 Küchenmesser Klein – Noże do owoców i warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Victorinox

#ad

Czarny, Victorinox Swiss Classic 5-częściowy zestaw noży do warzyw, ze szlifem falistym, nóż do pomidorów, 10 cm

#ad
Victorinox #ad - Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Ten nóż jest wszystkim, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, czego potrzebujesz, pożywny posiłek. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Długość ostrza: 10 cm. Victorinox swiss classic zestaw 5 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Dzięki wyjątkowo ostrym ząbkom i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Waga0
Numer częściDCJ901

2. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF nóż, stal

#ad
WÜSTHOF #ad - WÜsthof jest oficjalnym dostawcą niemieckiej i japońskiej reprezentacji narodowej kucharzy. Funkcjonalny, sprawdzony design. Absolutna ostrość i trwałość cięcia. Wykute z jednego kawałka stali nierdzewnej, sprawdzona laserowo geometria cięcia. Potrójnie nitowana rękojeść.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.17
Szerokość0.98
Numer części4109
Model4109

3. Victorinox

#ad

Stal nierdzewna, bardzo ostre ostrze, ząbkowane ostrze, Victorinox, profesjonalny nóż do warzyw, Swiss Classic, czarny, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, 8 cm

#ad
Victorinox #ad - Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.

Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw z bardzo ostrym ostrzem. Z bardzo ostrym ząbkowanym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Szczegóły produktu: długość 189 mm, szerokość 20 mm, kolor czarny, waga 20 g, wysokość 11 mm, artykuł 6.7633. B, swiss classic nóż do warzyw. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7633.B
Model67633B

4. Victorinox

#ad

Wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, Swiss Classic, żółty, stal nierdzewna, profesjonalny zestaw noży do warzyw, bardzo ostre ostrze, prosty szlif, Victorinox, 8 cm

#ad
Victorinox #ad - Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw w modnych kolorach. Z bardzo ostrym, prostym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność.

Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Szczegóły produktu: długość 189 mm, kolor żółty, waga 20 g, artykuł 6.7606. L118b, szerokość 20 mm, wysokość 11 mm, Swiss Classic nóż do warzyw. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7606.L118B
Model6.7606.L118B

5. Victorinox

#ad

Czarny, Victorinox Swiss Classic składany nóż do warzyw, ząbkowany szlif

#ad
Victorinox #ad - Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości.

Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw.

Szczegóły produktu: długość 130 mm, szerokość 24 mm, artykuł 6. 7833. Fb, waga 42 g, wysokość 13 mm, kolor czarny, Swiss Classic składany nóż do warzyw. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7833.FB
Model6.7833.FB
GwarancjaNieznany.

6. Victorinox

#ad

0, Nóż do profilowania Swiss Classic od Victorinox, czarny

#ad
Victorinox #ad - Nóż turniejowy z zakrzywionym ostrzem. Idealnie nadaje się do dekorowania i ozdabiania owoców i warzyw. Wymiary: wysokość: 11 cm, długość ostrza: 6 cm, waga: 19 g. Nadaje się do mycia w zmywarce i wyprodukowano w Szwajcarii. Z bardzo ostrym szlifem i ergonomicznym uchwytem.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość2
Długość16
Waga0.05
Szerokość3
Numer części6.7503
ModelVIC-6.7503

7. Victorinox

#ad

Nóż Victorinox SwissClassic, stal nierdzewna, środkowa, zielony

#ad
Victorinox #ad - Wymiary: 18 x 1 x 2 cm. Do wyszukanych rzeźb, fantazyjnych dekoracji i wyszukanych dekoracji. Wysoka jakość wykonania Wyprodukowano w Szwajcarii, ergonomiczny uchwyt, można myć w zmywarce. Zestaw 1 sztuk jest idealny do krojenia warzyw, owoców i innych potraw.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga0.04
Szerokość0.39
Numer części6.7606.L114
Model182261.0
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Victorinox

#ad

1 x normalny szlif, ostrze 10 cm, końcówka środkowa, 1 x ostrze faliste, Victorinox Swiss Classic 2-częściowy zestaw noży do warzyw, czarna

#ad
Victorinox #ad - Długość ostrza: 10 cm. Ten nóż jest wszystkim, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, czego potrzebujesz, pożywny posiłek. Victorinox swiss classic zestaw 2 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Dzięki wyjątkowo ostrym szlifowi i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.47
Długość10.71
Waga0
Szerokość3.03
Numer części6.7793.B
Model6.7793.B

9. Victorinox

#ad

Swiss Classic składany nóż do warzyw, blister, czerwony, szlif

#ad
Victorinox #ad - Szczegóły produktu: długość 130 mm, wysokość 13 mm, waga 42 g, kolor czerwony, artykuł 6.7801. Fb, szerokość 24 mm, swiss Classic składany nóż do warzyw. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją.

Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7801.FB
ModelVT 6.7801.FB

10. Victorinox

#ad

Wyprodukowano w Szwajcarii,, bardzo ostre ostrze, 2-częściowy zestaw noży do warzyw z obieraczką, jasnopomarańczowy, 6.7116.31L92, Victorinox, Swiss Classic, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego

#ad
Victorinox #ad - Swiss classic trend colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, 3-częściowy zestaw noży do warzyw i obieraczek w trzech kolorach. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.

Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Szczegóły produktu: długość 251 mm, wysokość 22 mm, waga 69 g, artykuł 6.7116. 31l92, kolor jasnopomarańczowy, swiss classic trend Colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, szerokość 50 mm, 3-częściowy. Idealny zestaw upominkowy do siekania, obierania i krojenia w kostkę różnych rodzajów owoców i warzyw.

Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.87
Długość9.84
Waga0.15
Szerokość1.85
Numer części6.7116.31L92
Model6.7116.31L92