Top 10 Kleine Post Its Plastik – Karteczki samoprzylepne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ANDSHUAI

#ad

Znaczniki do notatek, ANDSHUAI 1600 sztuk plastikowych karteczek samoprzylepnych, małe karteczki indeksujące, małe karteczki samoprzylepne, markery do stron

#ad
ANDSHUAI #ad - Atwe do nauki: znaczniki stron można łatwo wstawiać i usuwać. Idealnie nadaje się do czytania książek i pisania ważnych notatek. Wielokolorowe wzornictwo: wielokolorowe strony mogą być używane do dokumentowania różnych tematów, indeksowania stron i wyraźniejszego zaznaczania.

Rozmiar produktu: w sumie jest 8 karteczek samoprzylepnych, a rozmiar każdej karteczki samoprzylepnej wynosi: 4, każda naklejka ma 10 kolorów, 5 × 1 cm. Wszechstronność: idealnie nadaje się do naklejania książek, podświetlania plików.

Można nakładać kilka razy, bez pozostawiania lepkich pozostałości po usunięciu. Nadaje się do użytku w domu, archiwów, folderów, katalogów, na studiach i w pracy. Szczegóły produktu: otrzymasz 8 rodzajów samoprzylepnych karteczek samoprzylepnych, łącznie 1600 arkuszy, w różnych kolorach i w wystarczającej ilości do codziennego użytku.
MarkaANDSHUAI #ad
ProducentANDSHUAI #ad
Wysokość0.47
Długość5.91
Szerokość2.76
Numer części742183329379
Model742183329379

2. Post-it

#ad

11,9 x 43,2 mm gratis różne kolory, 2 x 24 strzałki indeksujące Post-it, Post-It 683-VAD1 Index Mini Promotion 8 x 35 karteczki samoprzylepne

#ad
Post-it #ad - Odklejalne bez pozostałości: flagi indeksowe Post-it niezawodnie trzymają się i można je usunąć bez uszkadzania dokumentów. Zawartość: te flagi mają wymiary 11, 2 mm i są dostarczane w opakowaniu z 4 blokami i 2 blokami strzałek gratis, 9 mm x 43, łącznie 328 pasków samoprzylepnych.

Wybierz swój ulubiony: flagi indeksowe Post-it są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Przeznaczenie: do biura, szkoły i codziennego użytku w domu. Flagi index: zwiększ wydajność i szybciej znajdź ważne informacje dzięki kolorowym flagom Post-it – łatwo zaznacz i zakoduj swoje dokumenty, notatniki i planery. Markery post-it index pomagają w planowaniu, organizowaniu, ustalaniu priorytetów i personalizacji dokumentów i informacji.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość8.74
Długość0.59
Waga0.09
Szerokość4.92
Numer części683-VAD1
Model683-VAD1

3. Post-it

#ad

Post-it 6531GB Karteczki Recykling Notatnik Mini Tower Pastel Rainbow 38 x 51 mm 100 arkuszy 6 bloków

#ad
Post-it #ad - Każdy blok ma 100 arkuszy, każdy arkusz ma wymiary 38 x 51 mm. Prosty sposób na pozostawienie wiadomości, sporządzenie listy lub zapisanie pomysłu. Wyprodukowano w 100% z papieru z recyklingu, o takiej samej sile klejenia jak oryginał. Zrównoważone opakowanie; brak indywidualnego owijania padów.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość2.36
Długość8.07
Waga0.2
Szerokość2.56
Numer części653-1GB
Model653-1GB

4. saizone

#ad

Karteczki samoprzylepne, 200 sztuk, małe karteczki samoprzylepne, 10 kolorów styl 3, znaczniki samoprzylepne, plastikowe, Plastikowe zakładki samoprzylepne

#ad
saizone #ad - Atwe do przenoszenia: zawiera 200 karteczek samoprzylepnych: dziesięć kolorów × 20; specyfikacje produktu: 11 × 44 mm; linijka 14 cm/5, nie wymaga własnej linijki, 51 cala w zestawie, uniwersalny asystent uczenia się, bezpośrednio na książkę Łatwy do przenoszenia.

Różnorodne funkcje: nasze produkty są bardzo odpowiednie do czytania notatek, folderów, plików, książek, katalogów, papieru poprzez zaznaczanie i podkreślanie. Przyjazny dla środowiska i łatwy do pisania, można na nim pisać. Kolorowe: wielokolorowe strony mogą być używane do robienia notatek o różnych tematach, indeksuowania stron i wyraźniejszego podkreślania. Nie pozostawia śladów, jest bardzo praktyczny i poprawia jakość życia i wydajność pracy.

Doskonała jakość: nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów PET, które mogą być używane zawsze i wszędzie. Może pomóc w planowaniu, czasopism, dzienników, organizowaniu, priorytetowaniu i dostosowywaniu zadań. Zdejmowany zdejmowane kleje do łatwej zmiany położenia, można je oderwać bez rozrywania papieru lub strony.
Markasaizone #ad
Producentsaizone #ad
Numer części4M-N0Z2-18PK

5. Post-it

#ad

2 szt., pomarańczowy, Post-it Index dozownik na karteczki indeksujące, 25,4 x 43,2 mm, 50 samoprzylepnych karteczek indeksujących

#ad
Post-it #ad - Rzucające się w oczy kolorowe paski samoprzylepne z miejscem na notatki lub tytuły. Porządek w dobrym stylu. Są pewne, można je zdjąć bez pozostawiania śladów i mogą być używane wielokrotnie.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość0
Długość0.05
Waga0.02
Szerokość0.03
Numer części680-OE2
Model680-O2EU

6. Post-it

#ad

Post-it Super Sticky Notes, różowe, fioletowe, opakowanie 6 bloków, szare, 76 mm x 76 mm, niebieskie – super karteczki samoprzylepne do notatek i list zadań, 90 arkuszy w bloku, Soulful, zielone

#ad
Post-it #ad - Nadaje się do wszystkich powierzchni. Wszechstronność: nadaje się do biura, domu lub szkoły. Zrób różnicę: post-it super sticky notes są produkowane z włókien papierowych z certyfikatem PEFC i kleju, który składa się w 60% z odnawialnych zasobów naturalnych.

Notatki post-it są praktyczne i skuteczne, aby zapisywać informacje lub przesyłać wiadomość w prosty sposób. Wybierz własne: te odklejalne i super samoprzylepne notatki są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i stylach, aby upiększyć Twoją wiadomość. Zawartość: karteczki samoprzylepne o wymiarach 76 mm x 76 mm i dostarczane w zestawie z 6 blokami, 90 arkuszy w bloku. Mocne karteczki samoprzylepne: wzmocniona i trwała przyczepność w porównaniu do standardowych notatek Post-it Zachowaj pisemny przegląd swoich spotkań na tych kolorowych notatkach.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość2.4
Długość2.99
Waga0.54
Szerokość2.99
Numer części654-6SS-SOUL
Model654-6SS-SOUL

7. Post-it

#ad

4x 10 szt. w etui, Post-it Index Strong 676-ALYR paski przyklejane, wymiary 16 x 38 mm

#ad
Post-it #ad - Uporządkuj według kolorów. Bardzo mocne i bardzo długie trzymanie. Samoprzylepna i odklejana. Możliwość opisywania. Zawsze pod ręką.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość5.47
Długość0.35
Waga0.02
Szerokość2.72
Numer części699789
Model699789

8. Hanyousheng

#ad

Książek, 1120 sztuk samoprzylepnych znaczników, 7 kolorów, do czytania notatek, z torbą do przechowywania, Hanyousheng Karteczki samoprzylepne

#ad
Hanyousheng #ad - Bezpieczeństwo i najwyższa jakość: folia z markerem samoprzylepnym ​ wykonana z wysokiej jakości materiału BOPP i specjalnego kleju, samoprzylepna, wodoodporna, odporna na rozerwanie, gładkie pisanie, przezroczysta i neutralna smakowo.

Brak pozostałości: te karteczki samoprzylepne są bardzo trwałe i łatwe do oderwania, co ułatwia zmianę położenia, można je wielokrotnie naklejać. Przyciągające wzrok klejące zakładki: 7 kolorów zawiera różowy, rzucające się w oczy zakładki indeksujące. Szerokie zastosowanie: idealne do klasyfikacji dokumentów, klasyfikacji i oznakowania dokumentów, czasopism, czytania notatek, segregatorów, książek, pamiętników, archiwów, przydatne dla studentów, organizatorów, katalogów, nauczycieli i pracowników biurowych.

Można je odkleić bez rozrywania papieru lub strony. Zawartość opakowania: 1120 sztuk mini pasków samoprzylepnych, każdy zestaw 7 kolorów, 20 sztuk w każdym kolorze, kolorowe, z torbą do przechowywania, idealnie wyposażone, różnorodne. Dobrze zaznaczyć punkt kluczowy lub kod koloru, pomarańczowy, zielony, żółty, ciemnofioletowy, niebieski, jasnofioletowy, dzięki czemu można szybko i łatwo odzyskać informacje.
MarkaHanyousheng #ad
ProducentHanyousheng #ad
Numer częściPINGTT001

9. Post-it

#ad

Wielokolorowa 11,9 x 43,2 mm, Post-it 684 Index Mini kolorowe zakładki indeksujące, 11,9 x 43,2 mm, 5 x 20, w etui

#ad
Post-it #ad - Ich wąski charakter wnosi więcej struktury do książek, katalogów i dokumentów. Paski samoprzylepne są samoprzylepne i można je usunąć bez pozostawiania śladów – papier nie zostanie przy tym uszkodzony. Wymiary: 11, 9 x 43, 2 mm. Dzięki tym pięciu różnokolorowym paskom samoprzylepnym Post-it Index w praktycznym etui zawsze i wszędzie zaprowadzisz porządek w dokumentach – niezależnie od tego, czy w biurze lub w podróży. Dzięki mocnym kolorom można zobaczyć banknoty do oznaczania na pierwszy rzut oka.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość0.39
Długość5.51
Waga0.04
Szerokość2.72
Numer części683-HF5EU
Model683-HF5EU

10. CYWVYNYT

#ad

Karteczki samoprzylepne, małe flagi, małe etykiety do oznaczania stron, CYWVYNYT 980 sztuk karteczek samoprzylepnych

#ad
CYWVYNYT #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: miękka linijka 12 cm może pomóc w łatwym zmierzeniu obiektów, niezależnie od tego, czy jest płaska czy zakrzywiona. Gładkie pismo i wodoodporne. Przezroczyste karteczki samoprzylepne nie ukryją żadnych informacji, podkreślają ważną część, utrzymują Twoją stronę w czystości i nie bałagan.

Usunięcie: połowa strzałek samoprzylepnych ma mocny klej, który można łatwo przykleić i usunąć bez pozostawiania śladów lub uszkodzenia książki. Wiele zastosowań: ten zestaw samoprzylepnych karteczek może być używany do składania dokumentów biurowych, używania narzędzi do nagrywania notatek uczniów i naklejek na notatki dzienne. Wodoszczelność: rozmiar to 4, 5 x 1, 3 cm, w połączeniu ze spiczastą i płaską główką odpowiada potrzebom różnych scen.

Możesz wybrać według różnych wymagań. Opakowanie zawiera: nasze karteczki samoprzylepne są wykonane z wysokiej jakości materiału PET. Osiem rodzajów jasnych neonowych kolorów sprawia, że nauka i praca są łatwiejsze i bardziej interesujące. Opakowanie zawiera 7 paczek, każde opakowanie ma 8 kolorów, każdy kolor ma 20 sztuk.
MarkaCYWVYNYT #ad
ProducentCYWVYNYT #ad
Numer części48523