Top 10 Büromöbel Komplettset – Komplety domowych mebli biurowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BMG-Moebel.de

#ad

BMG-Moebel.de Meble biurowe kompletny zestaw do gabinetu Office Edition Mini w kolorze dębu sonoma/antracytu wysoki połysk kontener na kółkach

#ad
BMG-Moebel.de #ad - Zamykany kontener na kółkach. Uchwyty ze stali nierdzewnej, krawędzie ABS, metalowy zamek, metalowe nóżki, lakierowane fronty na wysoki połysk. Wyprodukowano w Niemczech. Telefoniczne doradztwo zamawiające pod adresem: 05223/9769612.
MarkaBMG-Moebel.de #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

2. storado.de

#ad

Kompletny zestaw mebli biurowych Office Line 5-częściowy zestaw 2 dąb Sonoma 5-częściowy zestaw biurowy kąt do pisania

#ad
storado.de #ad - 40 x 56 x 40 cm 3 szuflady obciążenie każdej 2 kg nóżki 4 podwójne rolki. 220/170 x 72 x 70 cm grubość blatu/blat górny: 22 mm stelaż metalowy o wyglądzie aluminium z wlotami kablowymi 1 kontener na kółkach szer.

Wys. Po 52 x 186 x 35 cm na półkę 5 otwartych półek, 4 potrójnie regulowane półki o obciążalności każdej półki 4 kg nadaje się do przechowywania segregatorów na akta. Gł. W zakres dostawy wchodzą: 1 x kontener na kółkach, 1 x biurko kątowe, 1 x szafka na akta 2-drzwiowa 2 x regał na dokumenty z płyty wiórowej E05 pokrytej żywicą melaminową.

1 szafka na akta 2-drzwiowa szer. Wys. Gł. Gł. 79 x 186 x 35 cm 2 drzwi za drzwiami 4 ciągłe potrójne regulowane półki wkładane obciążenie półek każdorazowo 6 kg nadaje się do przechowywania segregatorów na akta. Dostarczamy do krawężnika na terenie Niemiec kontynentalnych. 2 regały na akta szer. Wys. Gł. 1 biurko kątowe szer.
Markastorado.de #ad
Numer częściAB99333665200

3. BMG-Moebel.de

#ad

Wysoki połysk zestaw 4, kompletny zestaw, do gabinetu, BMG-Moebel.de Meble biurowe, Office Edition Mini w kolorze jasnoszarym/antracytowym

#ad
BMG-Moebel.de #ad - Telefoniczne doradztwo dotyczące zamówienia: +495223/9769612. Uchwyty ze stali nierdzewnej, metalowe nóżki, zamki metalowe, krawędzie ABS, lakierowane fronty na wysoki połysk. Zestaw w kolorze jasnoszarym / antracytowym lakierowanym na wysoki połysk zawiera:. Biurko, wysoki regał na dokumenty, wysoka szafka na akta, zamykany kontener na kółkach, niska szafka na akta. Wyprodukowano w Niemczech.
MarkaBMG-Moebel.de #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

4. moebel-dich-auf

#ad

Moebel-dich-auf Zestaw mebli biurowych Office Line do gabinetu, 7-częściowy, z połyskiem, w kolorze dębu sonoma/białym

#ad
moebel-dich-auf #ad - Blat roboczy o grubości 22 mm, dostępny również w kolorze białym/orzech włoski i dąb Sonoma. Kompletne biuro z narożnym biurkiem, kontenerem na kółkach, 2 półkami i szafą. Bardzo dobra jakość z zaokrąglonymi krawędziami o pięknym kształcie. Biurko montowane odwrotnie. Przepusty kablowe, powierzchnia robocza 220 x 170 cm.
Markamoebel-dich-auf #ad
ProducentBega #ad

5. BMG-Moebel.de

#ad

BMG-Moebel.de Meble biurowe kompletny zestaw do gabinetu Office Edition w kolorze jasnoszarym/antracytowym na wysoki połysk zestaw 7

#ad
BMG-Moebel.de #ad - Zestaw w kolorze jasnoszarym z frontami lakierowanymi na wysoki połysk w kolorze antracytowym zawiera:. Biurka montowane w lustrzanym odbiciu. Uchwyty ze stali nierdzewnej, metalowe nóżki, zamki metalowe, krawędzie ABS, lakierowane fronty na wysoki połysk. Opcjonalnie z elektrycznie regulowaną wysokością biurka. Skontaktuj się z nami pod adresem: 05223/9769612. Biurko kątowe, 3 wysokie regały, zamykany kontener na kółkach, wysoka szafka na dokumenty, niska szafka na dokumenty, niski regał na dokumenty.
MarkaBMG-Moebel.de #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

6. BMG Möbel

#ad

Zestaw mebli biurowych do gabinetu Office Edition zestaw 3

#ad
BMG Möbel #ad - Opcjonalnie z elektrycznie regulowaną wysokością biurka. Biurko do montażu lustrzanego. Skontaktuj się z nami pod adresem: +495223/9769612. Zestaw zawiera:. Biurko kątowe zamykane na kółkach, 1 wysoka szafka na dokumenty, 2 wysokie regały na dokumenty. Uchwyty ze stali nierdzewnej, metalowe nóżki, zamki metalowe, krawędzie ABS.
MarkaBMG Möbel #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

7. BMG-Moebel.de

#ad

Kolor jasnoszary/antracytowy wysoki połysk biurko bez kontenera na kółkach, edycja biurowa, kompletny zestaw, do gabinetu, BMG-Moebel.de Meble biurowe

#ad
BMG-Moebel.de #ad - Zakres dostawy:. Opcjonalnie z elektrycznie regulowaną wysokością biurka. Skontaktuj się z nami pod adresem: 05223/9769612. Biurko do montażu lustrzanego. Metalowe nóżki, krawędzie ABS. Biurko kątowe.
MarkaBMG-Moebel.de #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

8. BMG-Moebel.de

#ad

Kolor dąb Sonoma / biały zestaw 4, meble biurowe, Zamykana półka na akta, szafka biurowa, edycja biurowa

#ad
BMG-Moebel.de #ad - Bezpośrednio od producenta – made in germany – telefoniczne doradztwo zamawiające pod adresem: 05223/9769612. Zestaw zawiera:. 1 wysoka szafka na akta, 1 wysoki regał na dokumenty, 1 niska szafka na dokumenty, 1 niski regał na dokumenty. Dostępne również w innych kombinacjach i kolorach. Uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej z metalowymi zamkami.
MarkaBMG-Moebel.de #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad

9. moebel-dich-auf

#ad

Z wysoką szafką w kolorze dębu sonoma/białym, moebel-dich-auf Kompletny zestaw Office Line z biurkiem narożnym

#ad
moebel-dich-auf #ad - Biurko kątowe z dużą powierzchnią roboczą 220 cm x 170 cm z kontenerem na kółkach. Z serii Office Line. 1 szafka na dokumenty z 2 drzwiami, 2 regały na dokumenty z 4 wkładanymi półkami. Ponadczasowe wzornictwo. 1 komoda w rozmiarze szer. Wys. Głęb. 184 x 114 x 35 cm.
Markamoebel-dich-auf #ad
ProducentBega #ad
Numer części4445068

10. BMG Möbel

#ad

Meble biurowe kompletny zestaw Homeoffice Office Edition w kolorze jasnoszarym/białym matowym – Made in Germany – zestaw 4

#ad
BMG Möbel #ad - Uchwyty ze stali nierdzewnej, metalowe zamki, metalowe nóżki, krawędzie ABS. Made in germany – telefoniczne doradztwo zamawiające pod numerem +495223/9769612. Biurko kątowe można zamontować również w lustrzanym odbiciu. Zestaw zawiera: biurko kątowe, zamykany kontener na kółkach, wysoka szafka na akta, niska szafka na akta, wysoki regał na akta, niski regał na akta. Nowa kombinacja biurowa 2021 teraz dostępna również w kolorze jasnoszarym/białym matowym.
MarkaBMG Möbel #ad
ProducentBMG Möbel GmbH #ad