Top 10 Backcover Samsung A54 5G – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ylife

#ad

Miękkie silikonowe etui ochronne z TPU, odporne na uderzenia, ultra cienkie, czarne etui kompatybilne z Samsung Galaxy A54 5G, wyjątkowo odporne na zarysowania i odciski palców, Ylife Matowe, cienkie

#ad
Ylife #ad - Idealnie kompatybilne z telefonem samsung galaxy a54 5g: specjalnie wykonane z czarnego silikonu etui ochronne Samsung a54. To wyjątkowe etui utrzymuje telefon tak cienki, ultra cienki i miękki, jak powinien. Dzięki matowej powierzchni telefon jest bardzo przyjemny w dotyku i wygląda jak aksamit w dłoni.

Antypoślizgowe i odporne na odciski palców: silikonowe etui wykonane jest z matowego materiału antypoślizgowego, przyjemne w dotyku, aby zmniejszyć produkcję odcisków palców. Precyzyjny otwór do ładowania i otwór na aparat zapewniają oryginalną pracę głośnika i aparatu. Jest to wysokiej jakości materiał TPU, co skutecznie zmniejsza skutki w razie upadku. Ponadto jest łatwy w montażu i demontażu, głośnik i port ładowania, nie rysuje krawędzi telefonu.

Oferujemy entuzjastyczną obsługę klienta. Proste wysokiej jakości czarne etui silikonowe, cienkie i lekkie, bardzo cienkie i lekkie jak piórko, zapewnia piękny wygląd. Jedyna w swoim rodzaju technologia pełnej ochrony może skutecznie absorbować uderzenia, gdy spadnie, chroniąc ekran i soczewki aparatu. Duże otwory, działa bardzo dobrze. Jeśli masz jakiekolwiek wady produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości systemowej Amazon.
MarkaYlife #ad
ProducentYlife #ad
Gwarancja3 EU

2. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy A34 5G

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS05882
ModelACS05882

3. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy A52 5G i Samsung Galaxy A52s 5G, czarne

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Jednokolorowe tworzywo TPU z wytłoczeniem o wyglądzie karbonu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0
Szerokość0.4
Numer częściACS02315
ModelACS02315
Gwarancja24 Miesięcy

4. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy A53 5G

#ad
Spigen #ad - Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS05037
ModelACS04159

5. Spigen

#ad

Abyss Green, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 5G

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.42
Długość5.9
Waga0.07
Szerokość2.93
Numer częściAFL03606
ModelACS05713

6. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 5G, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.48
Długość6.01
Waga0.13
Szerokość3.04
Numer części065CS25128
ModelACS05718

7. JETech

#ad

Odporna na uderzenia, przezroczysta tylna strona etui na telefon przezroczyste, JETech 2 w 1 etui do Samsung Galaxy A54 5G 6,4 cala z 2 sztukami folii ochronnej, pancerna folia szklana

#ad
JETech #ad - Po nałożeniu folii należy ponownie dodać odcisk palca, aby uzyskać lepsze odblokowanie odcisków palców. Obsługuje odblokowywanie linii papilarnych ultracienka ochrona ekranu zapewnia, że ekran jest tak samo responsywny jak na nagim ekranie.

Wysoka ochrona 2 w 1 wykonane na miarę do samsung galaxy a54 5g 6, przezroczystą obudowę i 2 osłony ekranu ze szkła hartowanego, 4 cala. Doskonała odporność na zadrapania twardość 9H folii ze szkła hartowanego idealnie chroni ekran przed codziennymi zadrapaniami i otarciami. Tylna strona pc nie żółknie z upływem czasu dla trwałej przejrzystości. Ponadto precyzyjne wycięcia umożliwiają dostęp do głośnika, aparatu, przycisków i innych funkcji.

Ochrona przed odciskami palców i plamami oleju. Ochrona przed upadkiem elastyczny zderzak tpu i twardy tył PC chronią telefon przed przypadkowym upadkiem. Krystalicznie czysta tylna strona pokaż oryginalne piękno swojego telefonu dzięki super przezroczystej tylnej stronie. Kompatybilny z czujnikiem odcisków palców na wyświetlaczu. Otrzymasz ochronną, zapewniają kompleksową ochronę Twojego urządzenia.
MarkaJETech #ad
ProducentJETech #ad
Wysokość0.47
Długość6.42
Waga0.07
Szerokość3.19
Numer części3961-
Model3961-

8. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Samsung Galaxy A54 5G, czarne

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.08
Szerokość0.4
Numer częściACS05885
ModelACS05885

9. Spigen

#ad

Metal Slate, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy A54 5G

#ad
Spigen #ad - Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS05884
ModelACS05884

10. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy A54 5G

#ad
Spigen #ad - Jednokolorowe tworzywo TPU z wytłoczeniem o wyglądzie karbonu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.09
Szerokość0.4
Numer częściACS05888
ModelACS05888