Top 7 Yoga Blöcke Kork – Klocki do jogi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lotuscrafts

#ad

Lotuscrafts Blok do jogi Supra Grip – wyprodukowany ekologicznie – klocek do jogi z naturalnego korka – blok korkowy do jogi i pilatesu – blok do jogi dla początkujących i zaawansowanych

#ad
Lotuscrafts #ad - 100% kompensacja co2 – ten blok do jogi we współpracy z climatePartner jest w pełni kompensowany CO2. Antypoślizgowa i poręczna powierzchnia – przyjemnie miękka powierzchnia bloku jest bardzo poręczna i pozostaje antypoślizgowa nawet podczas intensywnych ćwiczeń jogi. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni rozmiar.

Wspiera twoją praktykę jogi – nasz blok do jogi z korka to praktyczne narzędzie do jogi, które pomaga Ci przede wszystkim w nauce nowych asan i gdy jesteś jeszcze nieco skrócony. Naturalny korek z portugalii – nasz blok do jogi jest produkowany w Portugalii. Dzięki temu nasz klocek do jogi zawsze masz pełną kontrolę. Sprawdzona jakość marki – lotuscrafts jest synonimem innowacyjnych i przemyślanych produktów do jogi i medytacji. Wspierasz w ten sposób projekty ochrony klimatu w zakresie ochrony lasów, energii słonecznej, czystej wody pitnej i wielu innych.

Naszym celem jest optymalne wsparcie naszych produktów w praktyce jogi i uszczęśliwienie naszych klientów przez długi czas. Dostępny w 2 rozmiarach – blok korkowy jest dostępny w wymiarach 23 x 14 x 9 cm lub 22 x 12 x 7, 5 cm. Klocek do jogi jest wystarczająco szeroki, aby wspierać cię podczas ćwiczeń równowagi ramion i zapewnia również wystarczającą powierzchnię podparcia, aby służyć jako podkładka pod plecy podczas ćwiczeń w pozycji leżącej. Dzięki temu pomimo skróceń możesz prawidłowo wykonywać ćwiczenia jogi i od samego początku uczyć się właściwej techniki.
MarkaLotuscrafts #ad
ProducentLotuscrafts #ad
Wysokość3.54
Długość9.06
Szerokość5.51
Numer częściCYB-S
ModelCYB-S

2. NAJATO

#ad

NAJATO Sports blok do jogi, zestaw 2 szt. – do wyboru z paskiem do jogi – klocek do jogi w zestawie e-book plik PDF – klocek do jogi i pilatesu – blok do jogi z naturalnego korka

#ad
NAJATO #ad - Jednocześnie wytrzymały korek sprawia, że bloki do jogi są wyjątkowo trwałe. Zrównoważone materiały – bloki do jogi są ekologiczne ekologicznie, ponieważ są wykonane z naturalnego korka, a sprawdzony materiał naturalny jest surowcem odnawialnym.

Wszechstronne zastosowanie – klocki do jogi ułatwiają naukę i doskonalenie nowych asan, zapewniając stabilność, pokonywanie odstępów i wyrównanie niewłaściwej postawy. Rewelacyjny materiał – miękki, naturalny korek jest bardzo przyjemny w dotyku i przyjazny dla skóry. Składa się z wysokiej jakości bawełny, a zapięcie D-ring jest wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Wysokiej jakości pasek do jogi – trwały pasek do jogi wspiera Cię w przypadku wielu asan. Bezpieczne wykonywanie ćwiczeń – również w sytuacjach nadmiernego pocenia się, przyczepna i antypoślizgowa powierzchnia oraz zaokrąglone narożniki i krawędzie gwarantują zawsze bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.
MarkaNAJATO #ad
ProducentNAJATO #ad
Wysokość2.95
Długość8.86
Waga2.73
Szerokość4.72
Numer części60
Model60

3. Manduka

#ad

Manduka korkowy blok do jogi

#ad
Manduka #ad - Trwały korek: korek jest odnawialnym, trwałym materiałem. Z zaokrąglonymi krawędziami dla maksymalnego komfortu, który zwykle jest używany do bloków. Bezpieczny i efektywny: ulepsz swoje ćwiczenia, pilatesu, medytacji, pogłębić rozciąganie i zachować bezpieczeństwo, redukując urazy i napięcia mięśni.

Korkowy blok do jogi manduka waży mniej niż gruby korek, których nie można znaleźć w blokach piankowych. Produkowana odpowiedzialnie bez trujących chemikaliów podczas zbiorów lub produkcji. Przyczepna strukturalna powierzchnia – idealna dla początkujących i zaawansowanych. Lekkie i stabilne: bloki korkowe mają wytrzymałość i wsparcie, trzymania i trzymania. Szczegóły produktu: 22, 2 cm korkowy blok do jogi; spraw, aby twoje bloki wyglądały świetnie, 2 x 10, 9 x 15, wycierając je po każdym użyciu za pomocą Manduka Botanical Cleaner.

Manduka postawiła sobie za zadanie tworzenie odpowiedzialnie uprawianych produktów i jednocześnie minimalizowanie odpadów środowiskowych. Idealnie nadaje się do odnawiających kursów jogi, używając bloków, aby uzyskać właściwą pozycję, fitnessu i treningu. Manduka blok korkowy: wyprodukowany z trwałego korka, ten wysokiej jakości korkowy blok do jogi ma wytrzymałość, której nie można znaleźć w blokach piankowych i umożliwia Ci poczucie bezpieczeństwa w wsparciu.
MarkaManduka #ad
ProducentManduka #ad
Wysokość4
Długość9
Waga0
Szerokość6
Numer częściCORK BLOCK
ModelCORK BLOCK

4. Bodhi

#ad

, Kostka do jogi z naturalnego korka, praktyczna pomoc w jodze, ,

#ad
Bodhi #ad - Wymiary:-220 x 110 x 70 mm, waga: ok. 350 g. Praktyczny i przydatny produkt do pozycji asana, a przede wszystkim pozycji stojących i dla początkujących. Trzy różne wymiaru po obróceniu kostki. Dla wszystkich, którzy lubią naturalność:-pomocny produkt do jogi z 100% korka naturalnego. Jako wsparcie dla początkujących lub sposób na całkowite opanowanie wymagających pozycji.
MarkaBodhi #ad
ProducentBodynova GmbH #ad
Wysokość2.76
Długość8.66
Szerokość4.33
Numer częściykl
Modelykl

5. Manduka

#ad

Manduka Blok do jogi z korkiem, 2 sztuki

#ad
Manduka #ad - Blok do jogi manduka z korka waży mniej niż gruboziarnisty korek, który zwykle jest używany do bloków. Szczegóły produktu: 22, 2 cm korkowy blok do jogi; 2 sztuki; twój blok będzie wyglądał świetnie, 2 x 10, 9 x 15, przecierając je po każdym użyciu za pomocą Manduka Botanical Cleaner.

Manduka blok korkowy: wyprodukowany ze zrównoważonego korka, ten wysokiej jakości korkowy blok do jogi ma wytrzymałość, której nie można znaleźć w blokach piankowych i pozwala czuć się bezpiecznie w wsparciu. Lekkie i stabilne: bloki korkowe mają wytrzymałość i wsparcie, którego nie można znaleźć w blokach piankowych. Idealnie nadaje się do regenerujących kursów jogi, fitnessu i treningu. Bezpieczny i efektywny: ulepsz swoje ćwiczenia, aby uzyskać prawidłową pozycję, medytacji, używając bloków, pilatesu, pogłębić rozciągania i zachować bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie urazów i napięć mięśni.

Z zaokrąglonymi krawędziami dla maksymalnego komfortu, trzymania i trzymania. Manduka postawiła sobie za zadanie tworzenie odpowiedzialnie uprawianych produktów i jednocześnie minimalizowanie odpadów środowiskowych. W odpowiedzialny sposób wyprodukowany bez trujących chemikaliów podczas zbiorów lub produkcji. Poręczna strukturalna powierzchnia – idealna dla początkujących i zaawansowanych. Zrównoważony korek: korek jest odnawialnym i trwałym materiałem.
MarkaManduka #ad
ProducentManduka #ad
Wysokość18
Długość8
Waga4.85
Szerokość12
Numer częściCork Block
ModelCork Block

6. BACKLAxx

#ad

BACKLAxx ® Blok do jogi 2 sztuki – w 100% naturalny klocek do jogi zrównoważony – blok do jogi przyjazny dla skóry i ekologicznie wyprodukowany w zestawie z filmami aplikacyjnymi – bloki do jogi

#ad
BACKLAxx #ad - Tutaj znajdziesz różne płyny jogi, które możesz naśladować. ZrÓwnowaŻony: zastosowanie w 100% naturalnego korka. Bogaty zestaw: dodatkowo otrzymasz ekskluzywny dostęp do sekcji wideo. Dzięki zaokrąglonym narożnikom aplikacja jest bardzo wygodna.

Zapobiega to w naturalny sposób pleśni na zestawie bloków do jogi. Po zakończeniu sesji wystarczy przetrzeć matę do jogi na mokro i wysuszyć na powietrzu. Jako przyjazny dla skóry produkt naturalny, korek nie zawiera substancji szkodliwych i jest najlepszym wyborem dla Twojego zdrowia. Atwy w pielĘgnacji: naturalny korek jest łatwy do czyszczenia i antybakteryjny. Opakowanie jest wykonane z biodegradowalnej skrobi kukurydzianej.

Niezależnie od tego, czy w przypadku suchej czy wilgotnej skóry – zestaw klocków do jogi zapewni Ci doskonałą przyczepność! Wsparcie: trzy różne opcje wysokości bloku do jogi zapewniają indywidualne wsparcie podczas Twojego kursu. Optymalna przyczepność: właściwości korka zapewniają optymalną przyczepność również podczas intensywnego pocenia się.
MarkaBACKLAxx #ad
ProducentRESLA GmbH #ad
Wysokość2.95
Długość8.66
Szerokość4.72
Numer częściRAB0008

7. OVERMONT

#ad

Pilatesu, Overmont Bloki do jogi z korkiem, 23 x 15 x 7,6 cm, zestaw 2 szt. z paskiem do jogi, ogólnej fitnessu i rozciągania

#ad
OVERMONT #ad - Pas do jogi 2, 4 m, 4 m: zwiększ swoją elastyczność i swobodę ruchów dzięki dołączonemu paskowi do jogi o długości 2, który idealnie nadaje się do wspierania ćwiczeń rozciągających i osiągnięcia optymalnej orientacji ciała.

Pogłęb swoją praktykę: przenieś swoją praktykę jogi na wyższy poziom, używając bloków korkowych, aby osiągnąć głębsze rozciąganie i odkrywać bardziej zaawansowane ruchy jogi. Stabilne wsparcie: rozszerz swoje kończyny i zwiększ swoją stabilność dzięki korkowym blokom do jogi, które zapewniają niezawodne wsparcie podczas różnych pozycji jogi.

Naturalny i bezpieczny materiał: wykonany z wysokiej jakości naturalnego korka, oferuje joginom na wszystkich poziomach bezpieczną i przyjazną dla środowiska opcję. Eleganckie grawerowanie laserowe: ciesz się pięknem wzoru, który jest grawerowany laserowo na powierzchni korka, dodając odrobinę wyrafinowania i estetyki do sesji jogi.
MarkaOVERMONT #ad
ProducentOvermont #ad
Wysokość2.99
Długość9.06
Szerokość5.91
Numer częściOM-Cork Blocks
ModelOM-Cork Blocks