Top 6 Angelrute Forelle Komplett – Wędki z kołowrotkami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spooncombo

#ad

Spooncombo Wędka spinningowa kołowrotek żyłka wędkarska Spoon zestaw Angelcombo

#ad
Spooncombo #ad - Od małego okonia, że jest to ekscytująca, po okazałe szczupaki i sandacze, można przechytrzyć każdą rybę drapieżną. Wreszcie dlatego, prosta i niezwykle skuteczna metoda wędkowania. Wystarczy złożyć, zawiązać mały krętlik lub zatrzask, zawiesić dołączoną łyżkę i gotowe.

Shimano fx 1000fc kołowrotek spinningowy, przedni hamulec. Shimano trout 300 m 0, 22 mm 5, 4 kg sznur na pstrąga monofil. Ron trout spooner 213 wędka 2, 13 m / 0, 5-7 g ultralekka wędka spinningowa. Wędkowanie z łyżką cieszy się teraz coraz większą popularnością również w niemczech.

Ale jak dokładnie działa wędkowanie z łyżeczką? Co jest potrzebne do tego sprzętu wędkarskiego? Na wszystkie te pytania mamy rozwiązanie i odpowiedź pod ręką i oferujemy państwu wysokiej jakości spooncombo! W zakres dostawy wchodzi jedna wędka spinningowa, kołowrotek spinningowy, pasujący wysokiej jakości sznurek i oczywiście skupiąca łyżka Daiwa.
MarkaSpooncombo #ad
ProducentSpooncombo #ad
Waga2.31
Numer części123042

2. A&M Angelsport

#ad

Zestaw wędkarski Spinncombo Daiwa Ninja Spin 2,40 m / 15-50 g z kołowrotkiem Shimano FX 2500

#ad
A&M Angelsport #ad - Daiwa ninja spin. Shimano fx 2500 kołowrotek stacjonarny. Wędki są tak skonstruowane, uniwersalna wędka spinningowa. Klasyczne spinncombo z dopasowanymi komponentami znanych producentów. Długość: 2, 40 m ciężar wyrzutu: 15-50 g długość transportowa: 127 cm Części: 2 Waga: 165 g Pierścienie: 8. Przełożenie: 5. 0:1 Łożysko kulkowe: 2 siła hamowania kg: 4 oprawka żyłki: 0, 25 mm/160 m Przyczepność: 71 rolek Waga g: 250 . Idealnie nadaje się do łowienia ryb z gumą, woblerem, że mogą być używane jako prawdziwa, błyskawicą i spinnerem.
MarkaA&M Angelsport #ad
ProducentA&M Angelsport #ad
Waga0.11

3. Mitchell

#ad

Szczupak, sandacz, okonia, pstrąg, wędki drapieżne, szare, 2,13 m | 2-10 g, Mitchell Traxx MX2 Lure wędki spinningowe

#ad
Mitchell #ad - Wszechstronny asortyment wędek na ryby drapieżne. Szybkie działanie. Delikatne i responsywne blanki. Dobry materiał węglowy M24. Lekkie pierścienie LTS zapobiegające splątaniu.
MarkaMitchell #ad
ProducentPure Fishing #ad
Waga0.24
Numer części0
Model1542809
Gwarancja12 Miesiące

4. QudraKast

#ad

Kombinacje wędki i kołowrotka, wędkarz 180-niebieski, teleskopowa wędka z włókna węglowego z połączonym zestawem wędkarskim z pudełkiem, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z kolorem X-Warping

#ad
QudraKast #ad - Profesjonalni wędkarze i wędkarze rekreacyjni będą zachwyceni nowym wzorem Blaze, dzieci i dziadków, przyjaciół, umiejętnościami i wygodą. Wysokiej jakości komponenty i konstrukcja - nadaje się do łowienia panfish, striperów, pstrąga, sumów, walleya, basu, wędkowania w słonej wodzie lub wędkowania na lądzie i wielu innych.

Malujemy białą farbą na końcówce, aby poprawić widoczność w nocy, odbija również każdy gryzący sygnał basu. Naprawdę piękny prezent i kolekcja dla entuzjastów wędkowania – najlepszy prezent na Dzień Ojca! Pokochasz naszą wędkę podróżną. Malujemy całą wędkę incredible cross-Wrap Details od Top Level Angelrute Designer Ekskluzywne pudełko prezentowe w zestawie! Podróżuj wszędzie ze swoją wędką qudrakast. Nigdy nie można przewyższyć wartości. Bez problemu zmieści się w samochodzie, ciężarówce, ATV i wiele innych.

Lekki i delikatny grafitowy surowy kompozyt - wyprodukowany z włókna węglowego o wysokiej gęstości zmieszanego z włóknem szklanym. Wędka jest wykonana z bardzo wytrzymałego, ergonomicznego grafitu i posiada miękki i wygodny uchwyt EVA o dużej gęstości. Wykonanie x-wrap protect - od ojców po matki, każdy może korzystać z wędki podróżnej QudraKast. Wędka podróżna - wędki teleskopowe są przenośne, chaty, praktyczne i łatwe do przenoszenia.
MarkaQudraKast #ad
ProducentQudraKast #ad
Waga0.33
Numer części001
ModelYO3000-1
GwarancjaJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

5. MiRoeFishing

#ad

MiRoeFishing Nowoczesny zestaw wędkarski Ultralight od razu gotowy do użycia! Capital Fish Master 180 cm wędka węglowa UL + kołowrotek wędkarski Expert1000 gotowy ze sznurkiem + zestaw przynęt z łyżką I gumowa ryba I Softlures

#ad
MiRoeFishing #ad - Kombinezon wędkarski do bezpośredniego wędkowania. Każdy uchwyt jest natychmiast przenoszony na wędkę. Rolka: power expert 1000, 20/120 m, idealnie nadaje się do aktywnego wędkowania z łyżką, przełożenie: 5:1 8BB, 15/180 m 0, 18/140 m 0, drobnym żeberkiem, hamulec głowy do idealnego ustawienia w wiertarce.

Kołowrotek jest przyjemnie lekki, pojemność: 0, softworm lub gumowymi rybami. Cechy szczególne: zestaw został wielokrotnie przetestowany przez zespół MiRoeFishing w stosowaniu na pstrąga i okonia. Wędka spinningowa: ul-rute capital fish master / wędka spinningowa, 2-częściowa, waga: 140 g, 80 m, waga wyrzutowa 2-6 g, długość: 1, długość transportowa 94 cm, 7 pierścieni, paraboliczna i wyjątkowo giętka. Sznurek wędkarski: na kołowrotek jest już nawinięty pasującą i równie uniwersalną żyłkę wędkarską w kolorze neonowo-żółtym, 8 kg idealnie nadaje się do spinningu, wysokiej jakości 0, 20 mm grubości i ciężarem 3, ultralekkiego łowienia ryb lub łowienia na łowienia na łowienia na łowienia na łyżwach.

Wystarczy zamontować i rozpocząć wędkowanie – niezależnie od tego, czy dzieci czy dorosłych, początkujących czy zaawansowanych. Zestaw nadaje się szczególnie dobrze na prezent bez względu na okazję, czy to urodziny lub zdany egzamin wędkarski. Gotowy zestaw do łowienia: wędka z kołowrotkiem wędkarskim, zestaw przynęt ul składający się z łyżek, gumowych ryb i miękkich przynęt w kompletnym zestawie. Gotowe do ryby w 2 minuty.
MarkaMiRoeFishing #ad
ProducentMiroetrading #ad
Wysokość7.87
Długość39.37
Waga4.41
Szerokość7.87

6. QudraKast

#ad

Pudełkiem na prezent, QudraKast Zestawy wędkarskie, zestaw Combo z żyłką wędkarską i torbą do przenoszenia, wędka z precyzyjnymi komponentami, kołowrotek stacjonarny, wędka teleskopowa

#ad
QudraKast #ad - Wartość jest nie do pobicia: malujemy białą farbę na czubku, aby poprawić widoczność w nocy, odbijając każdy gryzący sygnał basu. Wersja x-wrap protect - od ojców po matki, przyjaciół, dzieci i dziadków, każdy może korzystać z wędki podróżnej QudraKast. Malujemy całą wędkę niesamowitymi detalami cross-wrap od projektanta wędki najwyższej klasy! Najlepszy wybór na prezent - nadaje się do panfish, sum, pstrąga, striperów, niektórych wędkarstw słonej wodzie lub wędkowania inshore i wielu innych.

Profesjonalni wędkarze i wędkarze rekreacyjni będą zachwyceni nowym wzorem Blaze, umiejętnościami i wygodą. Ekskluzywne pudełko prezentowe, basów, walleye, naprawdę piękny prezent i kolekcja dla entuzjastów wędkowania – najlepszy prezent wędkarski – prezent na Dzień Ojca!. Wytrzymała na rozciąganie i mocny uchwyt - wędka z lekkim i reaktywnym włóknem węglowym o wysokiej pojemności, prowadnicami metalowymi z tlenku węgla z ceramiką, bardzo wydajnymi smukłymi uchwytami z pianki EVA, które zapobiegają nawijaniu się na wędkę poprzez przenoszenie ciepła.

Kółko wędkarskie qudrakast yo-3000 - w pełni metalowa obudowa 12+1 i płyta boczna z frezowanym aluminiowym siedziskiem, hydrofobowe łożysko rolkowe żyłkowe, dzielony uchwyt dla maksymalnej lekkości i komfortu, ponad 100 000 testów wysokiej odporności na korozję, przełożenie: 5, 2: 1.
MarkaQudraKast #ad
ProducentQudraKast #ad
Wysokość2.36
Długość16.93
Waga0.44
Szerokość8.27
Numer częściFRRBAG-Red-2100
ModelYO3000-1
GwarancjaJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.