Top 10 szafa na buty – Półki na buty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HOOBRO

#ad

Do wejścia, płaskie i uchylne regały z siatki, brązowo-czarny, HOOBRO 8-poziomowy regał na buty, wysoka szafka na buty, korytarza, duża wąska półka na buty, EBF18XJ01, vintage, metal, na 24-32 pary

#ad
HOOBRO #ad - Wytrzymała i trwała: wyprodukowana z wysokiej jakości płyty wiórowej i metalowej ramy, szafka na buty może zachować swój pierwotny kształt nawet w przypadku ciężkich przedmiotów, płyta wierzchnia wytrzymuje 30 kg, półka może udźwignąć do 20 kg każda. Oczywiście można również zdjąć jeden z regałów, aby schować buty, obcasy i inne większe przedmioty.

Dołączone zabezpieczenie przed przewróceniem zapewnia poczucie bezpieczeństwa, nie musisz się martwić o chodzenie dzieci. Przemyślany szczegół: regał na buty w kolorze brązowo-czarnym w stylu vintage jest wyposażony w regulowane nóżki, które nie tylko poprawiają stabilność regału na buty, ale także maksymalnie chronią podłogę, aby uniknąć zarysowań. Idealny asystent mieszkania: stojak na buty wymiary: 75 x 30 x 137 cm, zapewnia idealne miejsce do przechowywania w przedpokoju, salonie, sypialni, mieszkaniu itp.

Zajmuje tylko wąską powierzchnię. Wszechstronność: 7 półek z siatki można układać płasko lub przechylić pod kątem, aby ułatwić dostęp do przedmiotów. Duże regały na buty: nie masz wystarczająco dużo miejsca na stare półki na buty? nie ma gdzie odłożyć butów? Nie martw się, 8-poziomowy regał na buty XXL rozwiązuje problemy, przechowując do 24 – 32 pary butów, aby utrzymać wejście z dala od bałaganu.
MarkaHOOBRO #ad
ProducentHOOBRO #ad
Wysokość53.94
Długość29.53
Waga20.94
Szerokość11.81
Numer częściEBF18XJ01
ModelEBF18XJ01

2. VASAGLE

#ad

Szafka uchylna na buty, w korytarzu, zajmuje mało miejsca, komoda na buty z 3 półkami, półki na buty, 80 x 30 x 130 cm, brązowo-czarna vintage LBS802B01, regał na buty, VASAGLE Szafka na buty z 3 klapkami, na 15-24 pary butów

#ad
VASAGLE #ad - Ponadto: masz dość marnowania czasu rano na szukanie klucza do domu? Połóż go na górnej półce i rozpocznij dzień w dobrym nastroju! Imponujący styl: styl powinien być również obecny w szafce na buty.

Montaż – dziecinnie prosty: dzięki dołączonym częściom oznaczonym i szczegółowej instrukcji montaż jest bardzo łatwy i szybki. Kiedy wrócisz do domu, wystarczy otworzyć drzwi szafki i włożyć buty do środka. Mieszanka rustykalnych, brązowych płyt wiórowych i czarnej stalowej ramy zapewnia elegancki industrialny akcent, który zachwyci Twoich gości. Obuwie i schludny korytarz: buty nie leżą już wszędzie. Nadaj swojemu korytarzowi nowy wygląd. Mało, wiele dostań: ta wąska szafka na buty 80 x 30 x 130 cm z 3 półkami i regulowanymi półkami wewnętrznymi może pomieścić 15-24 pary butów i zajmuje niewiele miejsca.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość51.18
Długość11.81
Waga59.75
Szerokość31.5
Numer częściLBS802B01
ModelLBS802B01

3. VASAGLE

#ad

VASAGLE Regał na buty, styl industrialny, regulowane półki z siatki, metalu, nie zajmuje dużo miejsca przy wejściu, półka na buty, brązowo-czarny vintage LBS038B01, 5 poziomów, duża powierzchnia na torby, korytarzu

#ad
VASAGLE #ad - Dzięki podwyższonej krawędzi z tyłu ściana nie zostanie zabrudzona przez buty. Na więcej butów 4 półki z siatki i górna płyta zapewniają wystarczająco dużo miejsca na 20-25 par butów. Stabilne mocowanie dzięki maks.

Wytrzymały i piękny ten regał jest wykonany z wiórów drewnianych i stali oraz ma solidną i stabilną strukturę. Regał stojący ma nie tylko 4 czarne półki z kratki, ale również płytę górną w kolorze brązowym vintage. Obciążalność do 27 kg na górnej płycie można odstawić torby, książki i dekoracje; każda półka z kratki może być obciążona do 11 kg, ramki na zdjęcia, wszystkie Twoje buty znajdą swoje miejsce. Co otrzymasz 5-poziomowy regał na buty z oznaczonymi częściami i jasną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim, która uwolni Twój korytarz od chaosu i zapewnia dobre miejsce do przechowywania butów.

Bezproblemowe przechowywanie każdą półkę z siatki można zamontować na płasko lub pod kątem, mocując ją do różnych otworów na śruby po obu stronach. Dzięki odległości 20, 4 cm między półkami na buty można umieścić nawet wysokie obcasy lub botki.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość36.61
Długość11.02
Waga16.76
Szerokość29.53
Numer częściLBS038B01
ModelLBS038B01

4. HOOBRO

#ad

Na 16-20 par, 5-poziomowy regał na buty, przemysłowy, regulowany regał z siatki metalowej, wejście, brązowo-czarny vintage EBF12XJ01, przestronny blat, korytarz, HOOBRO Regał na buty

#ad
HOOBRO #ad - Zamiast układać je w rogach, w tym 5-poziomowym regale na buty, każda warstwa może pomieścić 4-5 par butów. Po powrocie do domu będziesz pod wrażeniem tego uroczego regału na buty. Atwa instalacja: temu regałowi na buty towarzyszą szczegółowe instrukcje, akcesoria numeracyjne i narzędzia instalacyjne.

Wystarczy zdjąć jeden z regałów, aby schować buty. Adnych trudności nie będzie stanowić wyzwania podczas instalacji. Idealne połączenie: matowo-czarne obramowanie jest gładkie i szlachetne, wykończenie w kolorach vintage jest wyrafinowane i stylowe. Przestronny, otwarty metalowy regał o wysokości 81 cm zapewnia miejsce na buty dla całej rodziny i można dopasować nachylenie siatki w zależności od potrzeb.

Wytrzymały, że nie poradzi sobie z dużymi obciążeniami. Skośny czy płaski? to zależy od ciebie. Doskonale harmonizuje z istniejącymi meblami w domu. Idealny dom na buty: już minęły czasy, kiedy buty były rozproszone. Górna płyta może udźwignąć maksymalną wagę 10 kg, stabilny i bezpieczny: regał na buty wykonany jest z wysokiej jakości płyt wiórowych i metalowych kratek, nie musisz się martwić, a każdy regał może udźwignąć maksymalną wagę 5 kg.
MarkaHOOBRO #ad
ProducentHOOBRO #ad
Wysokość31.89
Długość11.81
Waga14.33
Szerokość29.53
Numer częściEBF12XJ01
ModelShoe Rack

5. VASAGLE

#ad

Szafka uchylna, szafka na buty, szafka na buty, regał na buty, na 12-20 par butów, szafka na buty, 98,3 x, komoda na buty, szafka na buty, z 4 klapkami, z 4 klapkami, VASAGLE LBS803B01 szafka na buty

#ad
VASAGLE #ad - Nadaj swojemu korytarzowi nowy wygląd. Bogata przestrzeń do przechowywania: ta szafka na buty z 4 klapami ułożona w dwóch rzędach zapewnia wystarczająco dużo miejsca na 12-20 par butów. W otwartej półce znajdzie się miejsce.

Dzięki wymiarom 30 x 98, 3 x 95 cm szafka może bez problemu pomieścić również kozaki. Co otrzymasz: szafka na buty z 4 klapkami, w zestawie akcesoria montażowe i przejrzysta instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim oraz regulowane nóżki, aby utrzymać ją stabilnie. Osadzone buty i uporządkowany korytarz: buty nie leżą już wszędzie. Wszystko ma miejsce: torba, okulary przeciwsłoneczne, rękawiczki itp.

Mieszanka rustykalnych brązowych płyt wiórowych i czarnej stalowej ramy zapewnia elegancki przemysłowy akcent, który zachwyci Twoich gości. A gdzie powinny się znajdować twoje klucze? Deska na górze zapewnia praktyczne rozwiązanie! Imponujący styl: styl powinien być obecny również w regale na buty. Po powrocie do domu wystarczy otworzyć drzwi szafki i włożyć buty do środka.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość37.4
Długość11.81
Waga58.64
Szerokość38.7
Numer częściLBS803B01
ModelLBS803B01

6. SONGMICS

#ad

Otwarta szafka na buty, czarny LSA005B02, zajmuje mało miejsca, wąski stojak na buty, SONGMICS Regał na buty z 5 poziomami, 30 x 45 x 89,5 cm, z metalu, korytarza, do garderoby

#ad
SONGMICS #ad - Atwy montaż prosta konstrukcja, dołączona ilustrowana instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, praktyczna konstrukcja wtykowa, wyraźnie oznaczone części – ten regał stojący można łatwo zmontować bez użycia narzędzi. Elastyczny montaż ten regał na buty z 5 poziomami można zmontować w różnych kształtach.

Wytrzymała, wytrzymała, stabilna każda półka jest podparta 4 metalowymi rurami i nośność do 5 kg. Zabezpieczenie przed przewróceniem zapewnia ponadto wysoką stabilność. Przestronna, a mimo to nie zajmuje dużo miejsca Dzięki wąskiemu kształtowi otwarta szafka na buty zajmuje niewiele miejsca i zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania 10 par butów. Atwy do czyszczenia stojak jest wykonany z metalowych rur z powłoką i można go łatwo przetrzeć wilgotną szmatką. Regulacja wysokości jeśli chcesz przechowywać wysokie buty lub pudełka do przechowywania, wystarczy usunąć półkę z metalowego regału na buty, aby stworzyć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania.

Dzięki wzmocnionym metalowym rurom i łącznikom z tworzywa sztucznego klasy premium regał jest wytrzymały i trwały. Można go również podzielić na 2 małe i używać oddzielnie w różnych pomieszczeniach – zgodnie z własnymi potrzebami. Z osłoną boczną umieść swoje pudełka i torby spokojnie na półce stojaka na buty, ponieważ boczne rurki chronią je przed upadkiem.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość35.24
Długość11.81
Waga3.31
Szerokość17.72
Numer częściLSA005B02

7. SONGMICS

#ad

Szafka na buty, biały 180 x 50 x 37 cm, regał na buty, półka na buty, stojak na buty, Songmics LPC10W 10-poziomowy regał na buty

#ad
SONGMICS #ad - Pęknie ozdobiona stworzy domową atmosferę w każdym pomieszczeniu. Może posłużyć również jako ścianka działowa. Za pomocą dołączonych śrub i kołków można łatwo przymocować szafkę do ściany, tworzywa sztucznego ABS łączniki oraz żelaznego drutu krawędzie płyt.

Atwy montaż – pojedynczych części jest niewiele, dlatego montaż i demontaż są łatwe. Szafka jest wytrzymała, aby bezpiecznie stała. Zapewnia wygodne przechowywanie obuwia, 5 cm szer. X gł. Pojemność każdej półki: 27, ubrań lub zabawek,  wymiary szafki: 45, to „porządny asystent“ domu. Elementy pojedyncze dostarczone w zestawie umożliwiają modyfikację regału, konstrukcja jest prosta, o ile pozwala na to niezbędna liczba płyt i łączników.

Szafkę z tworzywa sztucznego można łatwo czyścić wilgotną szmatką. Atwa do czyszczenia i pielęgnacji – płytki pp są wodoodporne, odporna na wilgoć, pleśń i kurz. X wys. Wysoka stabilność – regał jest wykonany z tworzywa sztucznego pp płyta, odporna na blaknięcie i bezzapachowa. Wytrzymałość na obciążenie każdej półki: 10 kg. Maks.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość15.75
Długość6.69
Waga15.87
Szerokość11.81
Numer częściLPC10W
ModelLPC10W

8. SONGMICS

#ad

Pudełko na buty, do przechowywania, SONGMICS Szafka na buty z 10 półkami, szara LPC010G01, modułowy regał z tworzywa sztucznego, młotkiem, z drzwiami

#ad
SONGMICS #ad - Dzięki metalowej ramie i okuciom z tworzywa sztucznego ABS każda komora wytrzymuje do 10 kg. Możesz podzielić 2 małe regały lub rozszerzyć o inne identyczne regały, aby stworzyć jeszcze więcej miejsca. Każda kieszeń o wymiarach 40 x 30 x 17 cm jest wystarczająco duża na tenisówki, baleriny, wysokie obcasy lub pudełka na buty.

W zestawie znajduje się młotek do łatwego montażu. 20 par butów. Atwy montaż: ten lekki regał jest łatwy w montażu i demontażu, wygodny do modyfikacji i przenoszenia. Miejsce na wszystko: ta szafka na buty z 10 poziomami ma wymiary 31 x 43 x 173 cm i zapewnia miejsce na ok. Wszechstronne zastosowanie: jest to regał na buty do przedpokoju, ale nie tylko, można go używać jako komody na ubrania w sypialni, jako organizer w salonie lub w narożniku.

Modulacja: dzięki modułowej strukturze można dostosować kształt do swoich potrzeb i przestrzeni. Jakość premium: wysokiej jakości płyty z tworzywa sztucznego pp są bezzapachowe i wytrzymałe. Jest odporna na działanie wody i łatwa do czyszczenia wilgotną szmatką.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość15.75
Długość11.81
Waga15.87
Szerokość6.69
Numer częściLPC010G01
ModelLPC010G01

9. WOLTU

#ad

47 x 37 x 170 cm szer. x gł. x wys.,, "zrób to sam", regał do przechowywania, 10 przegródek, WOLTU Regał na buty, stojak na buty, szafa garderobiana z drzwiami, szafka na buty, tworzywo sztuczne

#ad
WOLTU #ad - Wysokiej jakości materiał: szafka na buty z tworzywa sztucznego płyta, łącznik ABS i rama stalowa, bardzo wytrzymała i trwała. Atwa w utrzymaniu: szafka wykonana z wodoodpornej płyty PP, łatwa do czyszczenia wilgotną szmatką.

Atwa w montażu szafka na buty diy: możesz zdecydować, w jaki sposób półki szafki będą układane w stos i umieszczane w stosie. Dużo miejsca do przechowywania: szafka na buty z 10 przegródkami zapewnia dużo miejsca do przechowywania butów, książek, ubrań, zabawek itp. Montaż i demontaż są również dziecinnie proste. Uniwersalna szafka jako system przechowywania nadaje się bardzo do prawie każdego pomieszczenia mieszkalnego w Twoim mieszkaniu.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość66.93
Długość14.57
Waga17.75
Szerokość18.5
Numer częściSR0052sz
ModelSR0052sz

10. Relaxdays

#ad

Relaxdays Valentin regał na buty, 10 półek; materiałowy, wymiary wys. x szer. x gł.:161 x 88 x 30 cm, zapinany na zamek błyskawiczny w celu zabezpieczenia przed kurzem, wysoki, na 45 par butów

#ad
Relaxdays #ad - Szybki i prosty montaż – dzięki dołączonej do zestawu instrukcji montażu instrukcja może nie być dostępna w języku polskim i nieskomplikowanemu systemowi wtykowemu, produkt można złożyć samodzielnie bez problemu.

Oszczędność miejsca – szafka posiada następujące wymiary: 161 x 88 x 30 cm wys. Zamki błyskawiczne zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie. Ponadto służy jako szafka kempingowa do namiotu. Praktyczna szafka z osłoną – przednią warstwę można zrolować do góry i zamocować za pomocą rzepów. Wszechstronne zastosowanie – materiałowa szafka na 9 półkach lub 10 w przypadku stosowania bez materiałowej osłony zapewnia miejsca 45 parom butów - miejsce na każdy rodzaj obuwia, ale także do przechowywania torebek, koców itp.

X gł. Pasuje również do małych wnęk w pokoju dziecięcym i sypialni lub na strychu. Przechowywanie z dala od kurzu. X szer.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość63.39
Długość11.81
Waga6.61
Szerokość34.65
Numer części10019125-46
Model10019125-46