Top 10 Stange Zum Klemmen – Drążki do zasłon prysznicowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BENKSTEIN

#ad

Stabilny drążek do zasłony prysznicowej, teleskopowy drążek zaciskowy, 125-220 cm, bez wiercenia, 12 pierścieni, Benkstein® Wysuwany drążek prysznicowy bez wiercenia, drążek do zasłony prysznicowej

#ad
BENKSTEIN #ad - Atwy montaż – dzięki prostemu obrotowi drążek na ubrania można zamontować w kilka minut bez wiercenia. Materiał ten jest odporny na korozję i trwały. Utrzymuje się bezpiecznie na wszystkich powierzchniach, bez wiercenia. Idealnie nadaje się do wszystkich powierzchni, w tym gładkich i szorstkich ścian.

Atwa w użyciu – drążek teleskopowy może być stosowany w wielu obszarach domu, np. Konstrukcja i ochrona – drążek teleskopowy ze stali nierdzewnej nie rdzewieje i nie koroduje. Nasza elegancka, wysuwana zasłona prysznicowa bez wiercenia jest idealna do każdej łazienki. Dzięki antypoślizgowej konstrukcji zasłona prysznicowa z drążkiem pozostaje na swoim miejscu również w przypadku wilgoci. Dzięki temu ściany pozostają nieuszkodzone przez śruby lub klej. Dzięki wyglądowi na wysoki połysk w łazience.

Jako drążek na ubrania, karnisz zaciskowy, karnisz lub jako drążek do zasłony prysznicowej. Idealna do każdej łazienki. Zakres dostawy: drążek do zasłony prysznicowej pasuje do łazienki: drążek napinający bez wiercenia nadaje się do pryszniców o wielkości 125-220 cm i tym samym do każdej wielkości łazienki. Drążek i pierścienie są wykonane ze stali nierdzewnej. Drążek jest bezstopniowo regulowany i można go regulować poprzez proste obracanie i optymalnie dopasować do każdej sytuacji.
MarkaBENKSTEIN #ad
ProducentBenkstein #ad
Wysokość0.79
Długość49.21
Waga1.63
Szerokość0.79
Numer częściAB-032
ModelBENK-SCURT0115

2. tinycurtains

#ad

łatwy montaż w ciągu zaledwie 1 minuty, do wszystkich powszechnie stosowanych rozmiarów drzwi zasłona na drzwi beżowa + drążek, tinycurtains, bez wiercenia, Zasłona na drzwi z drążkiem teleskopowym

#ad
tinycurtains #ad - Super łatwy montaż dzięki innowacyjnemu drążkowi teleskopowemu bezstopniowe dopasowanie w zakresie 70-120 cm. 5 kg siły trzymania bez wiercenia i wkręcania – futryna drzwi i inne powierzchnie pozostają nienaruszone! Izolacja termiczna zapewnia ochronę przed przeciągiem lub letnim upałem. Dzięki silnemu efektowi zaciemnienia idealnie nadaje się również do pokoju dziecięcego. Zasłona pasuje do każdej powszechnie stosowanej futryny drzwi i wielu wnęk lub szafek wymiary: 195 x 150 cm.
Markatinycurtains #ad
ProducentMichael Betschel Textilienhandel #ad
Wysokość0.01
Długość76.77
Waga2.65
Szerokość59.06
Numer częściHW9388
ModelHW9388

3. MEISENBERG

#ad

210-260 cm, Ø 25 mm, ścianek działowych i balkonów, karnisz, MEISENBERG Karnisz do firan bez wiercenia, wytrzymały drążek zaciskowy do wysuwania, do firanek, drążek teleskopowy, biały

#ad
MEISENBERG #ad - Atwy w użyciu: - koniec z otworami w ścianach! Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani wiertarki, aby stabilnie zamocować drążek w każdym miejscu mieszkania. Atwe w użyciu: - zasłony? zasłona prysznicowa? Ścianka działowa? garderoba? suszarka na pranie? Doniczki? Ochrona przed wzrokiem balkon? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, Twój wielofunkcyjny drążek spełni każde życzenie! Wysoka jakość – gwarantowana jest odporność na rdzę oraz mocne trzymanie.

Ciesz się wreszcie swoją prywatnością i spędzaniem czasu z ukochanymi osobami również na świeżym powietrzu balkon/taras nawet przy złej pogodzie. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas na drogie wizyty montera. Na co dzień.

Bezproblemowe mocowanie na tapetach, płytkach, marmurze lub drewnie. W 100%! - zaoszczędź sobie frustracji, czasu i siły dzięki zastosowaniu technologii umożliwiającej montaż i demontaż oraz wymianę zasłon w zaledwie kilka sekund. Atwy i bezpieczny – taki powinien być każdy drążek! dzięki silikonowym nasadkom 2. 0 drążek nie tylko trzyma się mocniej, szkle, metalu, ale może być również bezpiecznie i czysto stosowany na każdej pożądanej powierzchni.
MarkaMEISENBERG #ad
ProducentMEISENBERG #ad
Wysokość1.97
Długość102.36
Waga2.2
Szerokość1.97
Numer częściYYfdasfasof1604

4. RiceMan

#ad

Czarny, drążek teleskopowy, 114-184 cm, drążek zaciskowy do ciężkich zasłon, RiceMan Karnisz do zasłon bez wiercenia, wysuwany drążek na ubrania

#ad
RiceMan #ad - Antypoślizgowe gumowe końcówki - gumowe końcówki naszego drążka zaciskowego chronią ściany przed zadrapaniami i plamami, podczas gdy antypoślizgowe końcówki zapewniają, że drążek pozostaje bezpiecznie na miejscu i nie spadnie tak łatwo.

Nierdzewny - dzięki wielowarstwowej powłoce ochronnej nasz karnisz z drążkiem napinającym jest odporny na rdzę i z biegiem czasu pozostaje trwały i estetyczny. Mocne naprężenie nasza zasłona prysznicowa została zaprojektowana, aby zapewnić niezawodne i solidne wsparcie dla zasłon, zapewniając, że pozostaną one bezpiecznie w miejscu bez opadania lub opadania. W celu bezproblemowej instalacji wystarczy przekręcić, wyciągnąć i zatrzasnąć. Zapobiega to uszkodzeniom ścian i umożliwia łatwą zmianę położenia lub usunięcia.

Bez wiercenia i łatwa instalacja dzięki naszemu drążkowi napinającemu nie musisz wiercić otworów ani dokonywać trwałych zmian w ścianach. Ukierunkowane zastosowanie nasz teleskopowy karnisz jest regulowany i można go rozszerzyć do różnych rozmiarów okien lub drzwi, dzięki czemu nadaje się do różnych pomieszczeń, takich jak sypialnia, salon, łazienka i wiele innych.
MarkaRiceMan #ad
ProducentRiceman #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga1.5
Szerokość1.97
ModelBSX301B3-B

5. Praknu

#ad

Drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej, Drążek do zasłony prysznicowej bez wiercenia, bezpieczny chwyt, wysuwany od 80 do 140 cm

#ad
Praknu #ad - Atwy montaż bez użycia narzędzi w mgnieniu oka. Uniwersalne: pręty zaciskowe praknu mogą być używane wszędzie w domu. Rednica: 2 cm – obciążenie do 7 kg. Zakres dostawy: elastyczny uniwersalny drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej 80-140 cm do wkładania i wyjmowania.

Bezpieczny bez wiercenia: karnisz / drążek zaciskowy z systemem obrotowym można elastycznie dopasować do żądanej szerokości. Idealnie nadaje się jako karnisz, drążek na ubrania, drążek zaciskowy do okien lub do ścianki działowej. Wysokiej jakoŚci materiaŁ: wysuwana zasłona prysznicowa / drążek teleskopowy jest wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej, trwały i niezniszczalny w normalnym użytkowaniu.

Utrzymywana jest przez naprężenie bezpiecznie i stabilnie. Przemyślany: bezstopniowo regulowany teleskopowy drążek prysznicowy od 80 cm do 140 cm. Drążek mocujący nie zwisa nawet w przypadku ciężkich zasłon.
MarkaPraknu #ad
ProducentNiboline GmbH #ad
Wysokość55.12
Długość31.5
Waga1.32
Szerokość55.12
Numer części7704573
Model80-140cm

6. MEISENBERG

#ad

Wysuwany, MEISENBERG Drążek teleskopowy 370-420 cm, karnisz do zaciskania – idealny do zasłon i zasłon, Ø 32 mm, drążek zaciskowy, biały – karnisz bez wiercenia

#ad
MEISENBERG #ad - To tak, jakby Twoje zasłony otrzymały luksusowe oklaski. Ochrona przed słońcem – twoje zasłony zasługują na to, a nasz luksusowy karnisz oferuje właśnie to. Nasz luksusowy karnisz nada Twoim oknom historii, przyciąga wzrok, a Twoim pomieszczeniom uroku.

Mniejsze cechy – pokaż swoim przyjaciołom magię magicznej części, która jak małe dzieła sztuki zamyka karnisz. Wyprodukowana z materiałów premium, jest wytrzymała, co najlepsze, odporna na rdzę i gotowa do nadania Twoim firanom królewskiej ramy. Atwe w obsłudze – pożegnaj się ze zwykłymi karniszami! Nasz luksusowy karnisz zmieni Twój dom w oazę stylu i elegancji – tak jakby zasłony wisiały na czerwonym dywanie.

Atwe w obsłudze – kto powiedział, że majsterkowanie nie sprawia przyjemności? dzięki naszemu drążkowi do firanek wyczarujesz swój luksusowy karnisz na ścianie bez stresu – bez konieczności wiercenia otworu! Atwe w użyciu: twój karnisz nie będzie już ignorowany! Staje się dziełem sztuki, rozrywką.
MarkaMEISENBERG #ad
ProducentMEISENBERG #ad
Wysokość1.26
Długość165.35
Waga4.76
Szerokość1.26

7. UNU

#ad

110-310 cm, karnisz do kabiny prysznicowej, Karnisz bez wiercenia, drążek prysznicowy bez wiercenia, drążek teleskopowy, ścianki działowej i balkonu czarny

#ad
UNU #ad - Oferujemy 2 uchwyty na drążek zasłony prysznicowej za darmo. Nakładanie na wszystkie powierzchnie może być stosowany na wszystkich powierzchniach, ściany farby, w tym gładkich i szorstkich powierzchniach, takich jak tapety, ściany z płytek, drewniane ramki itp.

Jeśli twój drążek do zasłony prysznicowej został uszkodzony podczas transportu, skontaktuj się z nami, aby otrzymać nowy drążek do zasłony prysznicowej lub otrzymać zwrot pieniędzy. Atwa instalacja regulowany drążek do zasłony prysznicowej jest dostępny w rozmiarach od 110 do 310 cm. Uniwersalne zastosowanie- drążek teleskopowy może być również stosowany w innych obszarach domu, takich jak łazienki, sypialnie, kuchnie i balkony. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Serwisunu oferuje niezawodny zamiennik i dożywotnią obsługę. Użyj ich do zawieszenia zasłon maskujących nad drzwiami lub zasłon zaciemniających w oknach sypialni. Duże płyty gumowe nie rysują ani nie uszkadzają powierzchni instalacji. Usuń czyste. Nigdy nie rdzewieje najnowsza technologia antykorozyjna, wytrzymała i trwała, nie rdzewieje w żadnym środowisku, rura stalowa o wysokiej wytrzymałości do dużych obciążeń, nie spada.
MarkaUNU #ad
ProducentShenzhenshi xinming keji youxian gongsi #ad
Wysokość1.18
Długość39.37
Waga3.97
Szerokość1.18
ModelGOB

8. MEISENBERG

#ad

Drążek napinający, MEISENBERG Drążek teleskopowy, drążek zaciskowy, zasłona 140-250 cm, 1 sztuka, karnisz bez wiercenia, kolor biały

#ad
MEISENBERG #ad - Atwy montaż bez wiercenia: szybki i nieskomplikowany montaż naszego drążka zaciskowego, który nie wymaga wiercenia i chroni ściany. Idealnie nadaje się do każdego obszaru domu lub biura.

Wytrzymała i trwała konstrukcja: wysokiej jakości materiały o średnicy Ø 25 mm gwarantują stabilność i trwałość dla długotrwałego użytkowania. Elastycznie regulowany rozmiar dla różnorodnego zastosowania: nasz drążek teleskopowy jest dostępny w długościach od 50-80 cm do 140-250 cm, idealny do indywidualnego zastosowania jako karnisz, uchwyt na zasłonę prysznicową lub nawet jako praktyczna ścianka działowa.

Wielofunkcyjność: drążek teleskopowy o wszechstronnym zastosowaniu, idealny jako karnisz, drążek do zasłony prysznicowej lub ścianka działowa. Stylowe wzornictwo w różnych kolorach: elegancki i nowoczesny wygląd w kolorze białym, szarym i srebrnym, czarnym, aby harmonijnie wpasować do każdego wystroju pomieszczenia.
MarkaMEISENBERG #ad
ProducentMEISENBERG #ad
Wysokość0.98
Długość55.12
Waga1.32
Szerokość0.98

9. Amazon Basics

#ad

Regulowany w zakresie od 107 do 185,4 cm, czarny, Amazon Basics Drążek do zasłon prysznicowych

#ad
Amazon Basics #ad - X szer. Nie wymaga wiercenia ani dziurkowania. Regulowana długość drążka od 107 do 185, 4 cm, pasuje do różnych pomieszczeń. X wys. Nośność: do 9, 07 kg. Gumowe zaślepki zapewniają przyczepność i stabilne trzymanie. Cznie z drążkiem do zasłon z lekkiego metalu z czarną powierzchnią. Wymiary produktu: 185, 8 x 3, 4 x 3, 8 cm dł. Dzięki średnicy 2, 54 cm nadaje się również do średnio ciężkich materiałów. Drążek do zasłon prysznicowych, szaf, wanien, okien, przebieralni i wielu innych.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość1.38
Długość72
Waga1.18
Szerokość1.38
Numer części1016872-038-A60
Model1016872-038-A60

10. HoFactory

#ad

ścianek działowych i balkonu, 260-310 cm, bez wiercenia, drążek napinający, do firanek, MEISENBERG Nierdzewny drążek teleskopowy, biały, Ø 32 mm, wielofunkcyjny karnisz zaciskowy

#ad
HoFactory #ad - Atwy i bezpieczny – taki powinien być każdy drążek! dzięki silikonowym nasadkom 2, płytkach, 3 drążek nie tylko trzyma się mocniej, ale może być również bezpiecznie i czysto stosowany na każdej pożądanej powierzchni. Wysoka jakość – dzięki stali nierdzewnej gwarantowane jest bezproblemowe mocowanie pod prysznicem i na zewnątrz.

Ciesz się wreszcie swoją prywatnością i spędzaniem czasu z ukochanymi osobami również na świeżym powietrzu balkon/taras nawet przy złej pogodzie. Atwe w użyciu: - niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, doniczki lub ochrona przed wzrokiem balkon – niezależnie od tego, suszarka na pranie, ścianka działowa, zasłony prysznicowe, czy chodzi o zasłony, garderoba, Twój wielofunkcyjny drążek spełni każde życzenie!.

Bezproblemowe mocowanie na tapetach, szkle, metalu, marmurze lub drewnie. Atwy w użyciu: - koniec z otworami w ścianach! Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani wiertarki, aby stabilnie zamocować drążek w każdym miejscu mieszkania. Na co dzień. W 100%! - zaoszczędź sobie frustracji, czasu i siły dzięki zastosowaniu technologii umożliwiającej montaż i demontaż oraz wymianę zasłon w zaledwie kilka sekund. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas na drogie wizyty montera.
MarkaHoFactory #ad
ProducentHoFactory #ad
Wysokość1.97
Długość44.49
Waga3.09
Szerokość1.97
Numer częściHU-XI-201