Top 10 Spielzeug Kasse Mit Scanner – Sklepy i akcesoria

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Melissa & Doug

#ad

Drewniany sklep z zabawkami, zabawki, supermarket, sklep z zabawkami na role, Melissa & Doug Sklep spożywczy, zestaw do zabawy i zabawki na role, zestaw do zabawy dla dzieci od 3 lat, kasa ze skanerem i taśmą transportową

#ad
Melissa & Doug #ad - Kreatywny czas gry: ten drewniany sklep spożywczy został zaprojektowany, aby inspirować klientów od 3 lat do szperania regałów i płacenia za zakupy z jednej strony, podczas gdy po drugiej stronie pojemnik na żywność dzwoni przedmioty. Zaprojektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie: nasza kuchnia dla dzieci jest wyposażona w wiele półek po obu stronach do ekspozycji i przechowywania; została zaprojektowana z gładkimi, zakrzywionymi narożnikami i krawędziami dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Sklep dla dzieci w rozmiarze: melissa & doug's wolnostojący, obszar worka, wycieraczkę do kart, stabilny drewniany sklep z żywnością zawiera ręcznie wyprofilowaną taśmę, realistyczny skaner sygnałów dźwiękowych i szufladę na pieniądze.

Wspaniały prezent dla dzieci od 3 lat: zestaw do zabawy z drewna to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat; zestaw do zabawy Melissa & Doug Play Time Produce i warzywa to wspaniały towarzysz. Złoty standard w dziecinnie prosty sposób – od ponad 30 lat melissa & Doug tworzy pięknie zaprojektowane produkty inspirujące fantazję i kreatywność, które są wiadomościami nbc o nazwie "Złoty standard na wczesnej zabawie dla dzieci".
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa and Doug #ad
Wysokość7.9
Długość18.9
Waga0.26
Szerokość41.9
Numer części9340
Model9340

2. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price 72044 – kasa fiskalna z dźwiękiem dzwonka wraz z monetami do odgrywania ról, 1 opakowanie, zabawka dla dzieci od 2 lat, akcesoria sklepowe

#ad
Fisher-Price #ad - W zestawie znajdują się również kolorowe monety. Szufladę można otworzyć. Od 2 lat. Po obróceniu korby rozbrzmiewa dzwonek i szuflada otwiera się. Ta kasa fiskalna jest w pełni funkcjonalna i pozwala dzieciom dokładnie śledzić każdy krok podczas gry sprzedażowej. Idealna zabawka do pierwszej, fantazyjnej odgrywania ról. Z dźwiękiem dzwonka. Kolorowe monety w zestawie.
MarkaFisher-Price #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość10
Długość11
Waga2.43
Szerokość8
Numer części72044
Model72044

3. Small Foot

#ad

11739, akcesoria do sklepu handlowego, od 3 lat, small foot Skrzynka na butelki "fresh" z drewna, 6 butelek z 3 rodzajów

#ad
Small Foot #ad - Drewniane butelki są wykonane z wytrzymałego materiału i zapewniają długą trwałość. Zestaw do zabawy zaprasza do odgrywania ról i jest idealnym uzupełnieniem sklepu dziecięcego lub kuchni do zabawy. W zestawie drewniana skrzynka do łatwego transportu lub do prezentacji towarów na półce sklepowej. Skrzynka na napoje zawiera 6 butelek w różnych rodzajach soku pomarańczowego, wiśniowego i limonkowego. Ze względu na zrozumiałe ilustracje na butelkach również mniejsze dzieci mogą bawić się tym zestawem.
MarkaSmall Foot #ad
Producentsmall foot #ad
Wysokość4.72
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość3.94
Numer części11739
Model11739
Gwarancja36 EU

4. Battat

#ad

Battat Kasa do zabawy dla dzieci ze skanerem i dźwiękiem, kasa na zabawki, pieniądze, karta kredytowa od 3 lat 49 elementów, kasa z supermarketami z kalkulatorem – z akcesoriami do sklepu

#ad
Battat #ad - 4 x baterie AA wchodzą w zakres dostawy. Wyposażony w funkcjonalny kalkulator, skaner dźwiękowy i wysuwaną szufladę. Zabawka dla dzieci jest zalecana dla dzieci od 3 lat, ok.

Zabawkowa kasa dla dzieci ze skanerem i dźwiękiem dźwiękowym. Przeciągnij kartę kredytową lub otwórz szufladę, aby zapłacić. 49 części: zawiera kasę rejestracyjną ze skanerem, kartą kredytową, monetami i banknotami. Zabawka edukacyjna: zabawa z tym sklepem sklepowym pobudza wyobraźnię i wspiera kreatywność. 30 x 26 x 19 cm. Wspaniały zestaw na prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i wiele innych.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość7.5
Długość11.5
Waga1.88
Szerokość10.25
Numer częściBT2681Z
ModelBT4681Z
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. Klein

#ad

Theo Klein 9356 stacja kasowa z klawiaturą foliową

#ad
Klein #ad - Dzięki wszechstronnej kasie dzieci pełnią rolę właściciela sklepu, kasjera lub klienta i uczą się liczenia w zabawny sposób. Duża kasa na zabawki zamienia pokój dziecięcy w sklep - z prawdziwymi dźwiękami i efektami świetlnymi.

Wskazówka - pieniądze są zazwyczaj owinięte w plastikową torebkę i można je znaleźć w szufladzie na kasę, jeśli nie znajdują się otwarte w pudełku. Do tej dobrze przemyślanej zabawki edukacyjnej należą również pieniądze do gry, za pomocą których mali odwiedzający sklep mogą sprzedawać i sprzedawać towary. Dobra gra - wyróżnienie wymiary: 31 cm x 15, 5 cm x 23 cm i nadaje się dla dzieci od trzech lat I Wymagane baterie 3 x R6-AA - nie wchodzą w zakres dostawy. Kasa rozlicza wszystko poprawnie, skaner świeci i pisze dźwięk, waga, klawiatura i nawet otwarcie kasy brzmi jak podczas zakupów.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość9.06
Długość12.2
Waga1.65
Szerokość6.1
Numer części9356
Model9356
Gwarancjaustawowy

6. Battat

#ad

Karta kredytowa od 3 lat 48 elementów, Battat Kasa do zabawy dla dzieci, elektroniczna kasa w supermarkecie z kalkulatorem – z akcesoriami do sklepu, pieniądze, kasa na zabawki

#ad
Battat #ad - Zabawka dla dzieci jest zalecana dla dzieci od 3 lat, ok. Wyposażony w funkcjonalny kalkulator i wysuwaną szufladę. Wspaniały zestaw na prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko. 4 x baterie AA wchodzą w zakres dostawy. Zabawka edukacyjna: zabawa z akcesoriami do sklepu kupieckiego pobudza wyobraźnię i wspiera kreatywność. 30 x 26 x 19 cm. 48 części: zawiera kasę fiskalną, kartę kredytową, monety i banknoty. Zabawka kasa fiskalna dla dzieci: przeciągnij kartę kredytową lub otwórz szufladę, aby zapłacić.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość7.3
Długość10.5
Szerokość10
Numer częściBT2714Z
ModelBT4714Z
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. Weilim

#ad

Sklepy i akcesoria od 3 lat, Lodziarnia dla dzieci, lodziarnia, kuchnia dla dzieci, do odgrywania ról ze sklepem na zakupy

#ad
Weilim #ad - Wszystko w jednym: ta zabawka do lodów zawiera 1 kubek, 4 smaki, 4 dodatki i 1 bitą śmietanę z wiśnią, 5 banknotów, 1 twórcę kul lodowych, 1 menu, 1 wiewiórkę waflową, 1 ladę lodów. Stem zabawka edukacyjna dla małych dzieci: rozwijaj zdolności motoryczne, dzięki czemu dzieci mogą je łatwo podnosić, układając różne rodzaje lodów za pomocą specjalnego twórcy.

Bezpieczna zabawka do lodów dla dzieci: wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, która jest bezpieczna dla dzieci. Jest to bezpieczny zestaw zabawek kuchennych dla małych dzieci. Zabawka do lodów ma gładkie krawędzie i delikatne krzywizny, co zapewnia solidną i trwałą konstrukcję, a materiał jest łatwy do czyszczenia. Zapewnij dzieciom zabawne wrażenia z odgrywania ról i zabawę bez ekranu. Twórca mieści się w otworze na górze kul, układać w stos i ponownie uwolnić. Zabawna gra z lodami: nasz zestaw do zabawy dla dzieci zawiera 4 rodzaje lodów, płacić za zabawę i serwować przysmaki, a także menu wielokrotnego użytku, 4 dodatki, dzięki czemu dzieci mogą przyjmować zamówienia, tak jak w ich ulubionym sklepie z lodami.

Zaprojektowany z myślą o wspieraniu kreatywności i rozwoju koordynacji ręka-oko u dzieci. Najlepsze zabawki rozwojowe dla dzieci. Wspaniały prezent dla dzieci od 3 lat: ten zestaw do zabawy z lodami jest starannie zapakowany i nadaje się doskonale jako pomysł na prezent na Boże Narodzenie, Nowy Rok, urodziny, Halloween i Święto Dziękczynienia dla chłopców i dziewczynek w wieku niemowlęcym.
MarkaWeilim #ad
ProducentWeilim #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Waga1.98
Szerokość0.79
Numer częściICT965
ModelICT965
Gwarancja3-12 Lat

8. Christian Tanner

#ad

Christian Tanner 2020730 Tanner 9559 Tanner 335.2 kosz kuchenny wypełniony

#ad
Christian Tanner #ad - Stabilne wykonanie z metalu zapewnia świetną przyjemność z zakupów. W zestawie obszerne akcesoria, takie jak miniaturowe markowe produkty lub "świeże" produkty spożywcze z tworzywa sztucznego. Z dużą ilością miejsca do przechowywania dużych zakupów. Idealne uzupełnienie dla każdego sklepu! Wspiera kreatywność i kompetencje społeczne dziecka w aktywnej grze ról.
MarkaChristian Tanner #ad
ProducentChristian Tanner #ad
Wysokość4.72
Długość9.45
Waga0.84
Szerokość7.28
Numer części2020730
Model2020730
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Playkidiz

#ad

Owoce z tworzywa sztucznego i, kasa na zabawki, skaner ręczny, mikrofon na żywo, Playkidiz Interaktywna kasa na zabawki dla dzieci, pudełka na żywność, waga robocza i kalkulator, zawiera pieniądze

#ad
Playkidiz #ad - Zaufana zabawka bezpieczna dla dzieci: zabawki i akcesoria playkidiz nadają się dla dzieci od 5 lat. To sprawia, które uczą cię, że idealnie nadaje się dla małych dzieci lub przedszkolaków. Waga działa, mikrofon jest żywy, aby pomóc ludziom kupować żywność, aby zablokować/odblokować szufladę rejestru.

Wcześniejsza nauka matematyki i stem: każda kasa edukacyjna jest dostarczana z fałszywymi przyciskami banknotów i kalkulatora, jak dodawać i odejmować podstawowe liczby. Mamy wszystko, że prowadzisz zakupy lub sklep spożywczy, w tym skaner, przenośnik, kosz, czego potrzebujesz, aby udawać, żywność i wiele innych. Skontaktuj się z nami w przypadku wszelkich problemów w celu szybkiej obsługi klienta, na których możesz polegać. Wspomaga wyobraźnię i aktywną grę: dzieci pokochają korzystanie z tej kasy na zabawki do zabawy samodzielnie lub z przyjaciółmi.

Kompletny interaktywny zestaw do gry: najlepsza zabawka dla dziewcząt i chłopców. Są bezpieczne, trwałe i łatwe w użyciu w domu lub w klasie. Zabawne ruchome części i części: chłopcy i dziewczęta będą mogli przenosić różne części w naszym rejestrze gier, samodzielnie robić zakupy i udawać, że kasujesz, aby stworzyć wciągające, interaktywne doświadczenie. Pozwala im działać jak kasjer, posiada mały klucz, owoce lub towary i sprawdzać za pomocą pieniędzy do gry.
MarkaPlaykidiz #ad
ProducentPlaykidiz #ad
Wysokość10
Długość14
Waga3.9
Szerokość8
Numer części3089
Model3089

10. Hape

#ad

Hape Hape kasa fiskalna | 37-częściowy zestaw kasowy z drewna dla dzieci | z funkcją kalkulatora

#ad
Hape #ad - Wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska: większość zestawu jest wykonana z przyjaznej dla środowiska alternatywy dla drewna; fasal jest wykonany z pelletu drzewnego i mąki skrobiowej, jest odporny na wilgoć i wyjątkowo wytrzymały.

Wczesny rozwój: zestaw do zabawy zapewnia nie tylko zabawę, ale również bardzo dobry sposób na wspieranie i rozwijanie podstawowych umiejętności matematycznych dzieci, liczenia i postępowania z pieniędzmi. Fantazyjna gra na kółkach: dzieci mogą sobie wyobrazić, że pracują w swoim ulubionym sklepie lub obsługują kasę we własnym sklepie – istnieje niezliczona ilość możliwości zabawy. Zalecenia dotyczące wieku: od 3 lat. Gotowy lub z kartą? dzięki drewnianej kasie fiskalnej dzieci mogą skanować karty lub płacić pieniędzmi; dzięki temu maluchy uczą się podstawowego liczenia i liczenia, kasa fiskalna oferuje realistyczne akcesoria, które wspierają gry, które naśladują prawdziwe życie.3

37-częściowy zestaw: kasa fiskalna jest w pełni wyposażona w szufladę na pieniądze, kartę kredytową i wiele innych, czytnik kart, stos papieru do kasy, skaner, dziecko uczy się obchodzenia się z pieniędzmi.
MarkaHape #ad
ProducentHAPE INTERNATIONAL (NINGBO) LTD. #ad
Wysokość5.9
Długość7.6
Waga0.2
Szerokość8.3
Numer częściE3121B
ModelE3121B
GwarancjaBrak gwarancji producenta