Top 10 Interstuhl Bürostuhl – Stołki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Interstuhl

#ad

Interstuhl UPis1 – ergonomiczny taboret do siedzenia z efektem odchylania – regulacja wysokości – taboret z antypoślizgową powierzchnią i zabezpieczeniem przed przewróceniem – taboret do siedzenia

#ad
Interstuhl #ad - Wszechstronne zastosowanie: taboret stojący idealnie nadaje się jako taboret biurowy lub krzesło biurowe, a także jako krzesło zdrowotne lub stołek fitness. Dynamiczne siedzenie: dzięki zaokrąglonej powierzchni można poruszać krzesło obrotowe we wszystkich kierunkach i zapewnia maksymalną elastyczność.

Jednocześnie obsługa jest intuicyjna i prosta. Wyprodukowano w niemczech: taboret obrotowy ma wyjątkowo wysoką jakość wykonania i wyróżnia się wysoką wytrzymałością i trwałością, również w przypadku użytkowania jako stołek roboczy. Ochrona pleców: regulacja wysokości i efekt odchylania, czyli ergonomiczna dynamika siedziska, pomaga również w przypadku długiego siedzenia zapobiega bólom pleców. Designerski wygląd: nowoczesne wzornictwo przyciąga wzrok w każdym biurze lub prywatnym pomieszczeniu.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość17.72
Długość5.43
Waga10.14
Szerokość11.02

2. Interstuhl

#ad

Interstuhl Krzesło biurowe Every EV25R z mechanizmem synchronicznym i regulowanym podparciem lędźwiowym dla ergonomicznego siedzenia

#ad
Interstuhl #ad - Praktyczne wyposażenie: podstawa krzyżakowa wykonana z tworzywa sztucznego jest wyposażona w uniwersalne podwójne kółka, które nadają się do wszystkich podłóg. Regulowane podłokietniki w kształcie litery t: podłokietniki T są regulowane na wysokość i szerokość, a dzięki antybakteryjnym pokrowcom na podłokietniki idealnie nadają się do wyjątkowo wygodnego i praktycznego podparcia ramion.

Krzesło jest dzięki temu wyjątkowo ergonomicznym i wygodnym fotelem szefa. Mechanizm synchroniczny dostosowuje się do wagi użytkownika autolift. Mechanika synchroniczna: dzięki mechanizmowi synchronicznemu krzesło biurowe podąża za mi ciała do przodu i do tyłu, zapewniając ergonomiczne i zdrowsze siedzenie.

Dlatego od 60 lat prowadziliśmy wiele badań i możemy zaoferować naszym klientom ergonomiczne i najwyższej jakości meble do siedzenia "Made in Germany". Wygodna ergonomia: dzięki oddychającej poduszce siedziska, blokowanemu oparciu i regulowanemu podparciu lędźwiowemu krzesło obrotowe jest wyjątkowo ergonomiczne dla długiego i przyjemnego siedzenia. Innowacja i bliskość klienta: siedzenie to palenie xxi wieku.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Waga40.17

3. Interstuhl

#ad

Interstuhl Krzesło biurowe obrotowe 139RS | krzesło biznesowe do biura domowego krzesło biurowe z ergonomią: regulacja wysokości i głębokości siedziska, podparcie lędźwiowe i wiele więcej | krzesło tapicerowane czarne

#ad
Interstuhl #ad - Przesuwane siedzisko do indywidualnego ustawienia głębokości siedziska, zakres regulacji 60 mm. Powierzchnia styku uda dużych osób jest powiększona.

Krzesło biurowe, tapicerowane czarne Lucia 5800, do długiego wygodnego siedzenia w biurze lub w domu. Krzesło biurowe 139rs z ergonomią: wysokość siedziska, głębokość siedzenia i nachylenie siedziska, podparcie lędźwiowe, regulacja ciężaru i wiele innych. Regulowana wysokość podparcia lędźwiowego umożliwia indywidualne podparcie w obszarze LWS. Mechanizm synchroniczny z automatyczną regulacją wagi, regulacja wysokości siedziska 42-54 cm, 45-120 kg, bezpieczna sprężyna gazowa.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość43.11
Długość25.2
Waga41.89
Szerokość25.2
Numer części80123
Model139RS

4. Interstuhl

#ad

Interstuhl Krzesło biurowe Every Active Edition – ergonomiczne krzesło do biurka i do gier – podparcie lędźwiowe dla zdrowszego siedzenia – łączy w sobie zdrowe i aktywne siedzenie antracytowe,

#ad
Interstuhl #ad - Wszystkie materiały nadają się do recyklingu, gwarancja zwrotu i recyklingu oraz wysokiej jakości materiały, takie jak designerskie podwójne rolki. Jako krzesło biurowe, fotel gamingowy, fotel szefa lub fotel biurowy.

Przyciąga wzrok w Twoim domowym biurze. Optyczna lekkość: krzesło obrotowe charakteryzuje się kontrastową kolorystyką: czarna kolorystyka spotyka się ze sportowymi kolorami siatki i tkanin. Oddychające i dynamiczne: siatka gwarantuje wysoką przepuszczalność powietrza na plecach. Obietnica marki: nasza obietnica: 10 lat gwarancji. Bardziej aktywne i zdrowe siedzenie: krzesło biurkowe Flextech poprzez ciągły mikroruch pobudza mięśnie głębokie, a podparcie lędźwiowe dopasowuje się do kształtu kręgosłupa.

Wyprodukowano w niemczech: do produkcji naszych krzeseł wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości obicia wyprodukowane w Niemczech. Rama pleców utrzymuje siatkę pod napięciem, a napięta siatka stabilizuje przy tym obszar pleców i okolic lędźwiowych. Dzięki temu mają szerokie zastosowanie, np.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość44.69
Długość23.43
Waga36.38
Szerokość26.97

5. Interstuhl

#ad

Interstuhl Krzesło biurowe Pure Interior Edition – dostosowanie do wagi i ruchu – ergonomiczna technologia Smart Spring beżowe | białe

#ad
Interstuhl #ad - Wszystkie materiały nadają się do recyklingu, gwarancja zwrotu i recyklingu oraz wysokiej jakości materiały, takie jak designerskie podwójne rolki. Nogi, biodra i kręgosłup są mobilne, dzięki czemu ciało jest odciążone i pozostaje w ruchu.

Dzięki temu mają szerokie zastosowanie, krzesło gamingowe, np. Ergonomia: dzięki funkcji smart spring mięśnie pozostają aktywne i dochodzi do częstych zmian postawy. Lekkość optyczna: kolorystyka w kolorze białym i stonowane kolory obicia sprawiają, że krzesło obrotowe jest lekkie optycznie. Wyprodukowano w niemczech: do produkcji naszych krzeseł wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości obicia wyprodukowane w Niemczech.

Technologia smart spring: krzesło biurkowe dopasowuje się do wagi i ruchów użytkownika, poprzez mikroruchy pobudza mięśnie głębokie i wspomaga aktywne i zdrowsze prowadzenie siedzenia. Jako krzesło biurowe, fotel szefa lub fotel biurowy. Obietnica marki: nasza obietnica: 10 lat długoterminowej gwarancji. Dopasowany kolorystycznie wpasowuje się w domowe biuro i jednocześnie wraca do siebie.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość44.09
Długość21.65
Waga28.66
Szerokość25.98

6. Interstuhl

#ad

Interstuhl Krzesło biurowe Pure Active Edition – dostosowanie do wagi i ruchu – ergonomiczna technologia Smart-Spring antracyt | czarny

#ad
Interstuhl #ad - Nogi, biodra i kręgosłup są mobilizowane, dzięki czemu ciało zostaje odciążone i pozostaje w ruchu. Ergonomia: dzięki inteligentnej sprężynie mięśnie pozostają aktywne i dochodzi do częstych zmian postawy.

Wyprodukowano w niemczech: do krzeseł obrotowych / biurowych / krzeseł biurowych stosuje się wyłącznie obicia klasy premium. Obietnica marki: 10 lat gwarancji interstuhl - wszystkie materiały nadają się do recyklingu; gwarancja pełnego zwrotu i recyklingu oraz wysokiej jakości materiały, takie jak nasze designerskie podwójne rolki. Inteligentna technologia sprężyny: krzesło biurowe dopasowuje się do wagi i ruchów użytkownika, pobudza mięśnie głębokie poprzez mikroruchy i wspomaga aktywne i zdrowsze siedzenie.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość44.09
Długość21.65
Waga27.56
Szerokość25.98

7. Interstuhl

#ad

Interstuhl Joyce Interior Edition ergonomiczne krzesło biurowe – krzesło biurowe z mechanizmem synchronicznym – regulowane oparcie i lordoza – designerskie kółka kolor czarny | jasnoszary

#ad
Interstuhl #ad - Synchroniczna: mechanizm synchroniczny z regulacją nachylenia siedziska umożliwia ergonomiczne i wygodne siedzenie na krześle biurowym dzięki synchronicznym ruchom oparcia i siedziska.

Dopasowane kolorystycznie wpasowuje się do biura i jednocześnie wraca do siebie. Wyprodukowano w niemczech: do naszych krzeseł obrotowych / gamingowych / biurowych / krzeseł biurowych użyto wyłącznie wysokiej jakości obicia premium. Obietnica marki: 10 lat gwarancji interstuhl – wszystkie materiały nadają się do recyklingu; gwarancja pełnego zwrotu i recyklingu oraz wysokiej jakości cechy wyposażenia jak nasze designerskie podwójne rolki.

Optyczna lekkość: biała kolorystyka i stonowane kolory obicia sprawiają, że krzesło biurowe jest optycznie lekkie. Ergonomia: dzięki regulowanej wysokości, unoszącej się ramie pleców i regulowanej głębokości lordozy zmniejsza nacisk na krążki międzykręgowe i wspomaga krążenie krwi.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Wysokość46.46
Długość24.8
Waga35.27
Szerokość28.54

8. Daccormax

#ad

Podparciem okolic lędźwiowych, funkcja przechylania, chroni plecy, podłokietnikami, Daccormax Ergonomiczne krzesło biurowe z regulowanym zagłówkiem, krzesło biurowe 150 kg, fotel szefa z siateczki

#ad
Daccormax #ad - Poszerzona konstrukcja oparcia całkowicie dopasowuje się do pleców i mocno podpiera kręgi ramion. Można go więc kupić i bezpiecznie używać. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że ten fotel szefa jest jeszcze bardziej trwały. Bezpieczna i stabilna - sprężyna gazowa firmy ergonomic office chair przeszła certyfikat bifma i sgs oraz test ciśnienia statycznego 1136 kg, zapewnia dużą trwałość i stabilność.

Ergonomiczne krzesło biurowe oparcie w kształcie litery s i obracany zagłówek 11 cm, obracany o 120° krzesła biurowego zapewniają doskonałe wsparcie dla lędźwi i karku. Montaż i serwis to krzesło biurowe jest łatwe w instalacji, wymaga narzędzi, ze zintegrowaną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim, takich jak klucz imbusowy wchodzi w zakres dostawy i wszystkie akcesoria.

Oferujemy 2 lata gwarancji na produkt. Dzięki cichym kółkom krzesło można łatwo poruszać i chronić podłogę przed zarysowaniami. Oparcie jest wykonane ze specjalnej bardzo elastycznej siatki nylonowej, która jest oddychająca i mocna. Wyposaż swoje gabinet lub biuro w to krzesło biurowe. Nasze krzesło z siatki Daccormax wytrzymuje obciążenie do 150 kg. Jest bardzo bezpieczny, gdy pracujesz, uczysz się lub grasz w gry komputerowe.
MarkaDaccormax #ad
ProducentDaccormax #ad
Wysokość50.39
Długość24.41
Waga28.66
Szerokość20.87
Numer częściDAZ
ModelDAZ

9. Interstuhl

#ad

Interstuhl Pure Fashion Edition – krzesło biurowe dopasowuje się do wagi i ruchu użytkownika – wyposażone w udowodnioną, ergonomiczną technologię Smart Spring czarny/czarny

#ad
Interstuhl #ad - X szer. W naszej tapicerce najdelikatniejsza licowa skóra nappa krzesło skórzane jest zszywana z lekkim wykończeniem z wysokiej jakości materiału obiciowego. WyposaŻenie: obicie z materiału era czarny – perforowana skóra nappa Ascot czarna; technologia Smart-Spring; podłokietnik T; designerskie podwójne kółka uniwersalne odpowiednie do wszystkich podłóg; dlatego idealnie nadaje się jako fotel szefa lub do domowego biura.

W cm. Obietnica marki: 10 lat gwarancji Interstuhl - wszystkie materiały nadają się do recyklingu; pełny zwrot i gwarancja recyklingu. X gł. Wyprodukowano w niemczech: do krzeseł obrotowych / krzeseł biurowych używane są wyłącznie obicia klasy premium.

Inteligentna technologia sprężyny: krzesło biurowe dopasowuje się do wagi i ruchów użytkownika, pobudza mięśnie głębokie poprzez mikroruchy i wspomaga aktywne i zdrowsze siedzenie. Dane techniczne: wysokość siedziska regulowana 42-52 cm; blokada oparcia; oddychająca tapicerka siedziska; waga produktu 12, 5 x 54, 5 kg lekkie; wymiary bez opakowania: 112 x 65, 44 cm wys.
MarkaInterstuhl #ad
ProducentInterstuhl #ad
Waga30.86

10. Durrafy

#ad

Funkcja, Ergonomiczne krzesło biurowe, z regulowanym zagłówkiem, krzesło komputerowe, krzesło obrotowe z siateczki, fotel szefa z regulacją wysokości, podłokietnikami i podparciem okolic lędźwiowych

#ad
Durrafy #ad - Instalacja jest łatwa dzięki instrukcji może nie być dostępna w języku Można go zamontować w około 10-15 minut. Regulowane podparcie okolic lędźwiowych 5 cm, zagłówek 8 cm, wysokość siedziska i nachylenie blokada 90°-120°, 5 cm zapewniają indywidualne wrażenia podczas siedzenia dla osób o wszystkich rozmiarach.

Tworzy spokojne otoczenie dla Ciebie i innych. Oddychające oparcie z siatki: oparcie z siatki tego fotela szefa kuchni jest nie tylko wysokiej jakości, ale również elastyczne i odprowadza pot i wilgoć, wspierając optymalny przepływ powietrza. Regulowany zagłówek, 47 cm długości i 52 cm szerokości, który jest również wypełniony gęstą pianką, a poduszka do siedzenia ma 7 cm grubości, jest miękki i odporny na odkształcenia. Ergonomiczne krzesło biurowe pomaga się zrelaksować i daje dobre samopoczucie. Maksymalne obciążenie krzesła biurowego 150 kg i ciche toczenie.

Brak uszkodzeń podłoża i zakłóceń innych. Dzięki temu masz chłód i przyjemne uczucie i możesz siedzieć przez długi czas bez konieczności relaksu i koncentracji na pracy. Bezpieczny i niezawodny: to ergonomiczne krzesło biurowe jest wyposażone w kółka z atestem sGS i BIFMA oraz sprężynę gazową. Regulowane ergonomiczne krzesło biurowe: regulowane ergonomiczne krzesło biurowe to ergonomicznie zaprojektowane krzesło biurowe ma szereg ergonomicznych ustawień, 90° oraz podłokietniki o regulowanej wysokości 7, które pozwalają znaleźć najwygodniejszą pozycję siedzącą.
MarkaDurrafy #ad
ProducentDurrafy #ad
Wysokość53.15
Długość24.41
Waga35.27
Szerokość19.29
Numer częściD01
ModelD01
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.