Top 10 Flicken Selbstklebend Stoff – Taśmy do prac plastycznych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kleiber

#ad

Kleiber + Co. GmbH Kleiber 140 cm² nylonowa taśma samoprzylepna do napraw

#ad
Kleiber #ad - Atwy w użyciu. 3m hi-strength klej. 100% nylon. Należy przyciąć do odpowiedniego rozmiaru. Samoprzylepna.
MarkaKleiber #ad
ProducentKleiber #ad
Wysokość0
Długość9.84
Waga0.02
Szerokość2.28
Numer części430-79
Model430-79

2. YIIFELL

#ad

Czarne łatki puchowe, odzieży wierzchniej, wodoodporne do kurtek, zestaw naprawczy, namiotów, nylonowe łatki samoprzylepne, 20 x 14,5, samoprzylepne łatki, 3 sztuki łatek samoprzylepnych z materiału

#ad
YIIFELL #ad - Ciepłe wspomnienieten nylonowy materiał samoprzylepny nie nadaje się do stosowania na ubraniach o szorstkiej powierzchni, buty z siateczki itd. Nadaje się do naprawy kurtek puchowych, koty i motyle oraz gwiazdy, płaszczy przeciwdeszczowych, namiotów itd. Jak można go naprawić? Wypróbuj samoprzylepne łatki naprawcze z nylonu.

Dzięki dużemu rozmiarowi można w zależności od potrzeb łatać małe lub duże otwory. Obiecujemy bezpłatną wymianę lub bezpłatny zwrot pieniędzy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon! Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 5 cm. Zawartość opakowaniaten zestaw zawiera 3 łatki naprawcze do kurtek puchowych. Te samoprzylepne łatki można również przyciąć do uroczych wzorów, psy, plecaków, takich jak króliki, aby naprawa była mniej oczywista i bardziej estetyczna.2

20 x 14, jeśli wystąpią problemy z jakością produktu. Można szybko naprawić dziury w materiale i mocno przylegać do ubrania. Ponieważ powierzchnia szorstkich ubrań jest nierówna, bawełniane koszulki, istnieje wiele szczelin również później. Wystarczy mocno docisnąć, aby zapewnić dobrą przyczepność. Należy zwrócić uwagę na to, że uszkodzony obszar materiału jest czysty i suchy. Przytnij nylonowy plaster do rozmiaru nieco większego niż uszkodzone miejsce.
MarkaYIIFELL #ad
ProducentYIIFELL #ad
Wysokość7.87
Długość5.71
Szerokość0.01
Numer częściDS-003
ModelDS-003

3. LABUYI

#ad

Namiotów, 20 x 15 cm czarne, płaszczy, do naprawy kurtek puchowych, gotowe łatki nylonowe, 2 sztuki łatek samoprzylepnych z materiału, samoprzylepne łatki z materiału, samoprzylepne

#ad
LABUYI #ad - Informacje o produkcie: otrzymasz dwie łatki naprawcze do kurtek puchowych o rozmiarze ok. Przycinaj wedle uznania: możesz przyciąć nylonową łatkę do dowolnego wzoru i rozmiaru zgodnie z potrzebami naprawy, dzięki czemu łatwo zakrywają otwory i odgrywają pewną rolę w modyfikacji.

20 x 15 cm, które mogą zaspokoić codzienne potrzeby naprawcze. Szerokie zastosowanie: nasz samoprzylepny plaster naprawczy z nylonu może być stosowany na płaskich powierzchniach, a następnie umyj, namioty i śpiwory. Wysokiej jakości materiał: te łatki naprawcze są wykonane z wysokiej jakości tkaniny nylonowej z samoprzylepnym klejem, bezpieczna i przyjazna dla środowiska, która jest trwała, odporna na zużycie, mocno klejąca i wodoodporna.

Szycie lub prasowanie nie jest konieczne. Uwaga: jeśli musisz umyć go wodą, nałóż ją na 24 godziny, nadmuchiwane materace, takich jak kurtki puchowe, kurtki, torby turystyczne, aby mocno przylegała. Można szybko naprawić pęknięcia lub dziury. Atwy w użyciu: łatka jest samoprzylepna. Czarny. Wystarczy zdjąć folię ochronną i przykleić ją w miejscu, które chcesz naprawić.
MarkaLABUYI #ad
ProducentLABUYI #ad
Numer części761578202134
Model761578202134

4. Bocguy

#ad

Samoprzylepne łatki tekstylne do sof, łatki naprawcze, Samoprzylepne łatki z materiału, foteli samochodowych, 2 szt. 20 x 28 cm, łatki samoprzylepne do tekstyliów lnianych, krzeseł biurowych,

#ad
Bocguy #ad - Dożywotnia gwarancja: każdy sprzedany zestaw naprawczy do łatek z tkaniny jest dostarczany z naszą nieskomplikowaną gwarancją i gwarancją zwrotu pieniędzy. Samoprzylepne łatki samoprzylepne do tekstyliów są długie i szerokie, foteli samochodowych, 6 mm, gęste, bardzo cienkie, zasłon itd.

W normalnych warunkach ta samoprzylepna łatka wytrzyma wiele lat, dokładnie tak jak Twoje nowe meble. Idealny zestaw do naprawy tkanin. I zakrywają miejsca naprawcze. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami, aby otrzymać pełną wymianę lub zwrot pieniędzy. Nie zaleca się naprawy ubrań i nie nadaje się do prania w pralce po przyklejeniu. Pasują do sof, o grubości 0, nie musisz kupować nowych mebli. Wysokiej jakości materiał: samoprzylepne łatki wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej bawełny lnianej z klasycznymi wzorami i kolorami.

Szerokie zastosowanie: samoprzylepne łatki tekstylne szybko naprawiają sofy z materiału, tapicerki, zasłony, meble, dziur, krzesła biurowe. Oszczędzaj pieniądze, mocne i miękkie. Szybkie rozwiązanie: przytnij łatkę nożyczkami do odpowiedniego rozmiaru, prasowania, narzędzi, które ma zostać naprawione. Samoprzylepne łatki z materiału to świetne rozwiązanie do zakrywania uszkodzeń, zadrapań, sofy, siedzenia samochodowe, żar papierosowy i pęknięć.
MarkaBocguy #ad
ProducentBocguy #ad
Numer częściBGY-BYT-H

5. Tikplus

#ad

Tikplus samoprzylepne łatki naprawcze do materiału, śpiwora, namiotu, nylonowe łatki naprawcze, 12 sztuk, 20 x 10 cm, wodoodporne łatki do kurtki puchowej, płaszcza przeciwdeszczowego

#ad
Tikplus #ad - Duża ilość i kolory do codziennych napraw. Uwaga: nie można używać do płaszczy, dżinsów, parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, takich jak kurtki puchowe, namioty, bawełnianych t-shirtów i innych tkanin bawełnianych. Można również wyciąć żądany wzór i używać do majsterkowania.

Samoprzylepną łatkę łatwo odkleić i przykleić i umożliwia szybką i natychmiastową naprawę pęknięć lub dziur w materiale. Atwy w użyciujest samoprzylepny, wystarczy oderwać papier nośny i przykleić bezpośrednio na miejsce do naprawy. Uwaga: mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze. 12 kolorówŁatka naprawcza ma 12 różnych kolorów: biały, jasnofioletowy, kurkuma, zielony, królewski niebieski, czerwony, pomarańczowy, szary itd. Ze względu na 12 różnych kolorów można znaleźć odpowiedni dla każdego ubrania.

Zestaw łatek naprawczych - otrzymasz 12 łatek naprawczych w 12 kolorach, o wymiarach 20 x 10 cm. Szerokie zastosowanie wodoodporna nylonowa łatka do prasowania może być używana do naprawy niektórych stosunkowo gładkich tkanin i skóry, nadmuchiwane wkładki itp. Wytrzymały materiał nylonowy: samoprzylepna łatka wykonana jest z materiału nylonowego, trwała, nie jest łatwa do złamania, miękka i wygodna, lekka i łatwa do przenoszenia. Jest to nie tylko praktyczne, aby zakryć otwory, ale również piękna i czarująca.
MarkaTikplus #ad
ProducentTikplus #ad
Wysokość0.24
Długość8.27
Szerokość4.33
Numer częściCSXBT-12P
ModelCSXBT-12P

6. YIIFELL

#ad

Odzieży wierzchniej, samoprzylepne naszywki, zestaw naprawczy do kurtek, 20 x 10 cm 90 sztuk, namiotów, 6 arkuszy samoprzylepnych łatek, nylonowa kurtka puchowa, łatki

#ad
YIIFELL #ad - Wystarczy mocno docisnąć, które ma zostać naprawione, ściągnij i przyklej do miejsca, że uszkodzone miejsce materiału jest czyste i suche. Wskazówka: nie należy dotykać wody przez 48 godzin po naklejeniu. Ciepłe wspomnienieten nylonowy materiał samoprzylepny nie nadaje się do stosowania na ubraniach o szorstkiej powierzchni, takich jak płaszcze wełniane, buty z siateczki itd.

Atwe zastosowanie - łatki naprawcze z nylonu są łatwe w użyciu. Szerokie zastosowanie - te wodoodporne łatki naprawcze są szeroko rozpowszechnione, takich jak np. Nylonowa łatka jest samoprzylepna i wodoodporna, może szybko naprawić otwór w materiale i mocno przylega do ubrania. Ponieważ powierzchnia szorstkich ubrań jest nierówna, bawełniane koszulki, dżinsy, istnieje wiele szczelin również później. Te samoprzylepne łatki można również przyciąć do uroczych wzorów, które pomagają uczynić naprawę piękniejszą.

Podczas prania ubrań woda wnika w te szczeliny i powoduje, że klej traci swoją lepkość. Wymiary każdej łatki wynoszą przybliżone: 20 x 10 cm. Obiecujemy wymianę lub bezpłatny zwrot pieniędzy, jeśli wystąpią problemy z jakością produktu. Nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem serwisu Amazon, jeśli masz jakiekolwiek pytania! Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Przed nałożeniem łatki upewnij się, uważając, aby nie powstały żadne zagniecenia ani pęcherzyki powietrza.
MarkaYIIFELL #ad
ProducentYIIFELL #ad
Numer częściSP-001
ModelSP-001

7. Abeillo

#ad

Kurtka puchowa, 24 sztuki kurtek puchowych, łatki samoprzylepne, śpiworów, czarna, kurtek puchowych, do ubrań, zestaw naprawczy, różne rozmiary i kształty, nylon, z materiału, namiotów

#ad
Abeillo #ad - Nadają się do naprawy lub wzmocnienia ubrań, namiotów, parasoli, śpiworów outdoorowych, płaszczy, nadają się również do kurtek puchowych, plecaków itd. Szerokie zastosowanie: dzięki łatkom na ubrania możesz skutecznie udekorować i naprawić swoje ubrania. Atwa obsługa: samoprzylepna konstrukcja, wybierz odpowiedni rozmiar, przytrzymaj go w stałej pozycji przez 30 sekund, gdzie chcesz naprawić otwory i naprawić, aby zakończyć zadanie naprawcze.

Nie musisz używać innych narzędzi i technik szycia, umieść ją tam, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu podczas naprawy ubrań. Zawartość opakowania: opakowanie zawiera 3 czarne nylonowe łatki naprawcze, które mogą zaspokoić różne potrzeby i są praktycznymi przedmiotami do codziennego życia, 3 okrągłe wersje o różnych rozmiarach, które pomogą Ci naprawić otwory o różnych rozmiarach.

Obsługa klienta: użyj pralki do prania, proces prania jest zbyt mocny, naklejka może odpadać, można wymienić naklejkę. Te łatki naprawcze są bardzo trwałe, odporne na zużycie, można je łatwo prać ręcznie lub w pralce i zapewniają mocną, miękką i subtelną naprawę. Niezawodny materiał: Łaty na ubrania są wykonane z tkaniny poliestrowej. Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych dotacji naprawczych kurtek puchowych, skontaktuj się z nami.
MarkaAbeillo #ad
ProducentAbeillo #ad
Wysokość0.06
Długość6.1
Szerokość4.33
Numer części562716_1_gILrkHmM
Model562716_1_Ev8VT6RN5

8. NQEUEPN

#ad

Czarna, namiotów, owalne, samoprzylepna, kurtek puchowych, NQEUEPN Naprawa kurtki puchowej, nadaje się do prania, nylonowa, śpiworów okrągłe, samoprzylepna, taśma naprawcza do płaszczy

#ad
NQEUEPN #ad - Każdy arkusz ma 8 łatek o różnych rozmiarach. Szerokie zastosowanie: nasze plamy z tkaniny mogą być używane do naprawy dziur, śpiwory, rękawiczki, takich jak kurtki w dół, pęknięć i plam na różnych przedmiotach, namioty, plecaki itp.

Różne rozmiary mogą spełnić Twoje wymagania dotyczące naprawy otworów o różnych rozmiarach. 15 x 10 cm. Możesz również użyć żelazka, aby docisnąć łatkę, aby była bardziej stabilna. Zawartość opakowania: otrzymasz 8 arkuszy kurtki black down – łaty naprawcze na łącznie 64 łaty naprawcze, wystarczającą ilość do zaspokojenia codziennego użytku i zapasowych potrzeb, a także możesz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Uwaga: nie dotykaj wody w ciągu 48 godzin od nałożenia.

Atwa obsługa: taśma black jacket patch tape jest wyposażona w klej z tyłu. Wystarczy ją zdjąć i przykleić do łez lub otworu. Odpowiedni rozmiar: rozmiar każdej powierzchni nylonowej wynosi ok. Materiał premium: plamy z płaszcza są wykonane z wodoodpornej tkaniny nylonowej, łuszczenia się lub blaknięcia, wodoodporne, niezawodnej i bezpiecznej w użyciu, niełatwe do odkształcenia, co zapewnia długą żywotność.
MarkaNQEUEPN #ad
ProducentNQEUEPN #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer części128536
Model07006

9. Xroam

#ad

Lniane łatki naprawcze do lnianych ubrań, foteli samochodowych, czarne, łatki naprawcze sofy, zasłon, 2 szt, zagłówki, 20 x 28 cm, 2 sztuki, Samoprzylepne łatki z materiału lnianego

#ad
Xroam #ad - Bez dodatkowego kleju lub przyborów do szycia. Silnie samoprzylepne: samoprzylepne naszywki z tkaniny lnianej dobrze przylegają do różnych powierzchni obiektów, idealne dopasowanie w ciągu kilku sekund, mocno docisnąć do połamanych części, fabrycznie zmodernizowane, bez pozostałości kleju, bez kleju, klej osiąga najlepszy efekt po 24 godzinach.

Wysokiej jakości lne: taśma naprawcza z wysokiej jakości naturalnego lnu i mocnego kleju, jest to normalne zjawisko, które można usunąć poprzez lekkie spalanie ogniem. Wymiary: 20 x 28 cm x 4 sztuki. Nie martw się, który jest przyjazny dla środowiska, zdrowy i miękki w dotyku. Na krawędziach mogą pojawić się lekkie kłaczki, ale nie ma problemu z jakością produktu. Już przy najmniejszym budżecie odświeża Twoją sofę. Naprawa lnu łatki materiałowe nadal martwisz się o uszkodzenie sofy przez zwierzęta domowe? nasze naklejki do pielęgnacji tkanin mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Szerokie zastosowanie - zestaw łatek do naprawy mebli szybko naprawi sofy z materiału, zadrapań, meble, pęknięć lub strzępienia. Przypomnienie i obsługa ze względu na różne ustawienia urządzenia i funkcje źródła światła, kolor na stronie internetowej może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu. Może być również stosowany do łatania przedmiotów nylonowych, ubrania, siedzenia samochodowe, tapicerkę, fotele, dziur, zasłony, sofy, krzesła biurowe i tak dalej na zewnątrz lub wewnątrz. Nie martw się, skontaktuj się z marką, aby uzyskać satysfakcjonujące rozwiązania.
MarkaXroam #ad
ProducentXroam #ad
Numer częściZNYM#201

10. Scettar

#ad

Scettar 10 sztuk czarne nylonowe łatki naprawcze do kurtki puchowej, odzieży, nadają się do basenów, tekstyliów 97 sztuk, namiotów, łatki samoprzylepne, brodzików

#ad
Scettar #ad - Każdy prostokątny kształt mierzy około 19, 8 cm. Swobodna konstrukcja: te nylonowe łatki naprawcze pomagają nie tylko ukryć małe i duże otwory, ale można również wyciąć różne kształty łatek, aby ozdobić ubrania. Idealnie nadaje się również do ręcznie wykonanych projektów "zrób to.

Materiał i rozmiar: samoprzylepna łatka naprawcza wykonana jest z nylonu, 8 x 9, 8 cm, łatwy do odklejenia i przyklejenia oraz szybko i natychmiast naprawia wszystkie pęknięcia lub otwory w tkaninie. Obficie: zestaw zawiera 10 czarnych nylonowych łatek naprawczych, 3 różne rozmiary i kształty, 4 prostokątne style i 6 stylów kombinacji geometrycznych w różnych rozmiarach, dzięki którym można naprawić otwory o różnych rozmiarach.77 x 3, niełatwy do złamania, który jest miękki i gładki, a geometryczny kształt mierzy około 20 x 10 cm / 7, 93 cali.

Nie musisz używać innych narzędzi i technik szycia, wybierz odpowiedni rozmiar, umieść go w miejscu, w którym otwór musi zostać spalony i naprawiony, i przytrzymaj go w stałej pozycji przez 30 sekund, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu podczas naprawy ubrań. Atwy w użyciu: samoprzylepna konstrukcja, aby zakończyć zadanie naprawcze. Szerokie spektrum zastosowań: nylonowe łatki do ubrań mogą być używane do naprawy kurtek puchowych, tkanin, śpiworów, dżinsów, namiotów itd.
MarkaScettar #ad
ProducentScettar #ad
Wysokość1.97
Długość1.18
Szerokość1.97
Numer częściZSG-FZ073
ModelZSG-FZ073