Top 10 Drohne Unter 250 Gramm Mit 4K Kamera – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DJI

#ad

12 MP, DJI Mavic Mini – dron, odległość transmisji: 2 km transmisja wideo HD, czas lotu: 30 min, 3-osiowy gimbal, wideo HD 2,7 K, lekki i przenośny

#ad
DJI #ad - Wys. Po rozłożeniu: 160 × 202 × 55 mm dł. Właściwości: przenośny i kompaktowy dji mavic mini z 30-minutowym czasem lotu, waży zaledwie 249 gramów i tym samym jest najniższą i najbezpieczniejszą klasą wagową wśród dronów.

Wys. ZawartoŚĆ: ochrona aparatu, usb-c, zapasowe śmigło, pilot zdalnego sterowania, kabel micro usb, inteligentny akumulator lotowy, kabel radiowy złącze micro USB, lampa błyskowa, pamięć zapasowa. Szer. Zdejmowane gałki sterujące zapewniają łatwy transport. Aplikacja oferuje pomocne samouczki, które sprawiają, że wejście do świata lotu jest łatwy, szybki i bezpieczny. Wymiary: po złożeniu: 140 × 82 × 57 mm dł.

Aplikacja fly: za pomocą aplikacji dji fly można za pomocą kilku kliknięć. Kamera gimbal: mavic mini jest w stanie robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli i i filmy w rozdzielczości 2, 7 K QHD. Gimbal jest stabilizowany na trzech osiach i zapewnia miękkie nagrania. Szer. Zdalne sterowanie: pilot zdalnego sterowania zapewnia transmisję wideo w hd o niskiej opóźnieniu, w zasięgu do 2 kilometrów.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość9.65
Waga0.55
Szerokość11.42
Numer częściCP.MA.00000121.01
Model20180426LCZJEANCZSJSLXM04872SJKDJEZ
Gwarancja24 miesięcy

2. Potensic

#ad

Wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, dron z kamerą dla, 3 akumulatory 96 min, transmisja FPV 6 km, poniżej 249 g, czas lotu 6 km, zdjęcia 12 MP

#ad
Potensic #ad - Wystarczy wybrać motyw, a ATOM śledzi go i automatycznie nagrywa na aktualnej wysokości lotu. Sprawiają, bez przeszkód i zakłóceń, że - W zasięgu komunikacji w zasięgu do idealne warunki, co jest bardziej stabilne i wyraźne. Każdy akumulator zapewnia czas lotu 32 min, czyli łącznie przyjemność z lotu.

Poza ◈ ◈ / stabilne latanie i zapewnia wyraźne obrazy. Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych. Sens życia polega na zobaczeniu szerokiego świata. Wersja systemowa smartfona odpowiada ≥. Bightout ≥. Oraz w swoim rodzaju.

Atwe w użyciu: dzięki mocnemu i ekskluzywnemu wzornictwu i ekskluzywnemu wzornictwu na zewnątrz. 5 trybów do wyboru – do wyboru, kreatywny sposób, na zewnątrz, na zewnątrz, na zewnątrz. Wystarczy wybrać swój motyw, a atom wykona serię profesjonalnych manewrów lotniczych w zależności od wybranego trybu i tworzy krótkie filmy. B>} {b>} {b>} om dron Łatwy w użyciu. Nie musisz obawiać się wyzwań związanych z naturalnym wiatrem.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

3. Potensic

#ad

Maks. 16 m/s, Follow-Me/Retrocopter, silnik bezszczotkowy, transmisja 4 KM FPV, czas lotu 62 min, poniżej 249 g, Potensic ATOM SE GPS dron z kamerą 4K EIS, RC Quadrocopter dla początkujących i

#ad
Potensic #ad - Ze względu na nieregularną aktualizację dronów i ze względu na ochronę środowiska, w przyszłości nie będzie dostępna instrukcja w formie papierowej. Uchwycenie pięknych krajobrazów i utrzymanie stabilności to wyzwanie. Dzięki systemowi kontroli lotu drona ATOM SE wytrzymuje siłę wiatru 5 i zapewnia twórcy wyraźne obrazy dzięki technikom stabilizacji.

System kontroli lotu surgefly zapewnia tryb dla początkujących i 3 tryby lotu – wideo, normalny i sportowy. Atwy w użyciu: należy pamiętać, że funkcja gps musi być skalibrowana za pomocą aplikacji. Wiatr jest nieodzownym elementem środowiska naturalnego. Transmisja wideo 720p do maksymalnie 4 km. Inne tryby, lot drogi itd. Technologia PixSync 2.

0 zapewnia stabilne, spójne wideo w większości warunków nagrywania i umożliwia niskie opóźnienia dla cyfrowego wideo HD. Jedyna w swoim rodzaju technologia ShakeVanish firmy ATOM SE automatycznie usuwa dithering i przywraca czysty, oryginalny obraz. Ubezpieczenie drona jest obowiązkowe. Ale ze względu na kamerę powinieneś mieć na uwadze, co się dzieje. Atwy w użyciu: dla tego drona nie trzeba przeprowadzać egzaminów i zdawać sobie sprawy.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.55
Szerokość3.94
Numer częściSE
ModelATOM SE Standard Kit

4. HOLY STONE

#ad

Kompletny zestaw dla początkujących 249 g, 20 min, 3 km, duży zasięg 5G FPV, Follow-Me, długi czas lotu, Holy Stone HS360S dron z kamerą 4K GPS dla dorosłych, powrót, RC składany dron

#ad
HOLY STONE #ad - Nasze produkty są bardziej trwałe, a nasz serwis jest bardziej uważny. Dzięki stabilnej i wyraźnej transmisji obrazu możesz dalej widzieć. Aplikacja smart operation – ponadto w aplikacji dostępne są różne tryby lotu: Follow-Me, Surround Flight i Track Flight.

Nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą rozpocząć pracę jednym kliknięciem. Nie trzeba być mistrzem, aby nagrywać imponujące filmy. Profesjonalna kamera 4k – kamera 4k obraca się o 90°, dzięki czemu możesz szybko zmienić widok podczas lotu i cieszyć się bardzo wyraźnymi zdjęciami i kanałami na żywo. Przesyłanie obrazu na duże odległości – umożliwia transmisję obrazu na odległość 3 km brak ręcznego połączenia z siecią Wi-Fi przez USB. Za pomocą jednego przycisku dron zrobi wszystko za Ciebie.

Gdy akumulator jest pusty, dron automatycznie odlatuje! Bez obaw o utratę. Czas lotu daje więcej czasu na odkrywanie i fotografowanie. Muchy z pewnością – hs360s leci stabilnie i zna drogę do domu dzięki inteligentnemu GPS. Bezproblemowa obsługa klienta – możesz kupować z zaufaniem, ponieważ oferujemy profesjonalną obsługę klienta. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Bezproblemowe latanie – dron waży
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.2
Długość11.69
Waga0.55
Szerokość8.46

5. Loolinn

#ad

GPS inteligentna funkcja lotu zwrotnego i kontynuacji – dron z kamerą 4K dla początkujących oznaczenie C0, czas lotu 50 minut, dwa akumulatory, filmy 2K, zdjęcia 4K, Loolinn Dron GPS – poniżej 250 g

#ad
Loolinn #ad - Zdjęcia 4k i filmy 2k-- ten dron jest wyposażony w kamerę hd z regulowanym kątem nagrywania i umożliwia robienie zdjęć i filmów w wysokiej jakości zdjęcia 4K i filmy 2K na karcie SD. Atwe latanie-- dostępna jest inteligentna funkcja śledzenia, a dron automatycznie podąża za Tobą, która pomaga uwolnić ręce od pilota zdalnego sterowania, aby bez problemu uchwycić wyjątkowe chwile.

50 minut lotu-- wyposażony w 2 akumulatory, dzięki czemu możesz przedłużyć przyjemność lotu do 50 minut 25 minut na akumulator. Nie wymaga prawa jazdy na drona-- dzięki wadze mniejszej niż 250 gramów ten dron GPS jest prawie tak lekki jak smartfon, więc do użytkowania nie jest wymagany bilet lotniczy.

Ciesz się o wiele bezpieczniejszym lotem. Więcej czasu niż wystarczająco, aby cieszyć się lataniem. Niskie ryzyko zgubienia drona-- wyposażony w zaawansowaną funkcję GPS, która umożliwia dron latanie bezpośrednio tam, gdzie jest uruchomiony, gdy bateria słabnie lub dron traci sygnał.
MarkaLoolinn #ad
ProducentLoolinn #ad
Wysokość2.76
Długość12.01
Waga0.47
Szerokość10.83
Numer częściLoolinn

6. HOLY STONE

#ad

Follow Me, Holy Stone HS720G 2-osiowy gimbal GPS dron z kamerą 4K EIS dla dorosłych, inteligentny powrót dla, transmisja WiFi 5G, Optical Flow, składany quadcopter FPV RC z silnikiem bezszczotkowym

#ad
HOLY STONE #ad - Nie martw się, że odleci. Hs720g nagrywa naprawdę wspaniałe filmy i zdjęcia w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. 2-osiowy gimbal z kamerą 4k eis: dzięki kamerze 4k eis electronic image stabililization i 2-osiowemu gimbalowi zdjęcia lotnicze są stabilniejsze niż kiedykolwiek.

Wspaniały towarzysz podróży: potrzebujesz takiego drona, który wygląda fajnie. Wydajny moduł gps: moduł gps i optical-flow sprawiają, że hs720g jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny. Dzięki dołączonemu otworowi do noszenia można ją łatwo transportować i przechowywać. Dzięki gps powraca do ciebie również w przypadku utraty sygnału lub niskiego poziomu baterii. Możesz uwolnić ręce, tapfly, nagrywać lepsze filmy i tworzyć więcej wspomnień. Użytkowanie wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych.

Duża moc na świeżym powietrzu: wydajny silnik bezszczotkowy i czas pracy akumulatora do 26 minut sprawiają, że HS720G leci stabilnie i ma wystarczająco dużo czasu, aby zrobić idealne zdjęcie. Maksymalny zasięg pilota zdalnego sterowania wynosi 999 metrów. Płynna transmisja 5g: transmisja na żywo przez wifi 5g. Czujniki sony oznaczają większą precyzję, większą ostrość i wyższe standardy. Waży tylko 377 g, prawie rozmiar dłoni po złożeniu.
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.48
Długość11.81
Waga0.83
Szerokość9.06

7. HOLY STONE

#ad

Silnik bezszczotkowy, duży zasięg 3 km, automatyczny powrót, funkcja Follow-Me, Holy Stone HS720R GPS dron z kamerą 3 Axis Gimbal 4K EIS, transmisja 5G, czas lotu 26 min RC Quadcopter dla

#ad
HOLY STONE #ad - Najpierw skontaktuj się z nami, a nasza obsługa jest bardziej uważna. Szeroki kąt widzenia 140° i zmotoryzowana regulacja 70° zapewniają elastyczność w różnych sytuacjach nagrywania. Transmisja na odległość 3 km: transmisja obrazu i sterowanie na dystansach do 3 km i wysokości lotu do 120 m za pomocą pilota zdalnego sterowania przekaźnika ograniczenie wysokości lotu można znieść w aplikacji dla maksymalnej wysokości 500 m.

Pojedyncza bateria wystarcza na 26 minut, idealne do zabrania ze sobą, gładkie linie, co znacznie wydłuża okres użytkowania. Dzięki funkcji gps nie musisz się już martwić, że zgubisz drona. Wszystko pod kontrolą. Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia lotnicze. Nasze produkty są bardziej trwałe, aby rozwiązać problemy, ponieważ oferujemy profesjonalną obsługę klienta. Własne parametry, łatwe do profesjonalnego fotografa.

Latanie dronami jest bezproblemowe: różnorodne podstawowe funkcje lotu są proste i łatwe w obsłudze, takie jak start za pomocą jednego przycisku, utrzymanie wysokości i 3 prędkości. Twórz filmowe nagrania i własne filmy powietrzne za pomocą Follow Me, nagrywanie w podróży: więcej ustawień parametrów i funkcja poklatkowa, Point of Interest i Tap-Fly. Trzy tryby powrotu zapewniają bezproblemowy powrót w różnych scenariuszach lotu. Nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą rozpocząć pracę jednym kliknięciem.
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.76
Długość11.81
Waga0.86
Szerokość9.06
Numer częściHS720R

8. Wipkviey

#ad

Wipkviey Dron T26 z kamerą 1080p, uruchamianie/lądowanie jednym przyciskiem, tryb Headless, czujnik grawitacji, RC składany quadcopter FPV z 2 bateriami, lot 26-30 minut, 3D Flip, prezent

#ad
Wipkviey #ad - Akumulator można ładować podczas lotu i wymienić akumulator, gdy jest używany, aby zapewnić dłuższą żywotność i więcej zabawy. Super wiele funkcji ten dron wipkviey t26 ma wiele funkcji – zdjęcie/wideo z gestami, filtr, kierunek sterowany grawitacją, automatyczna regulacja wysokości, start/lądowanie jednym przyciskiem, lot orbitalny, sterowanie głosowe, 3-stopniowa regulacja prędkości, obracanie 360°, tryb Headless itp.

W zestawie torba do przechowywania, która jest bardzo łatwa do przenoszenia, wymiary po złożeniu: 17 x 13 x 6, 6 cm, mogą być obsługiwani bez problemu z ochroną śmigła w celu ochrony ludzi i drona. Długie latanie2 baterie wielokrotnego ładowania 1200 mah obsługują 13-15 minut, łącznie 26-30 minut. Nawet gracze, którzy nigdy nie używali drona, 1 cm. Przenośny i bezpieczny wymiary po rozłożeniu: 32 x 32 x 6, z instrukcją obsługi dronów i instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Zapewnia przyjemne doznania. Jest wyposażony w szerokokątną kamerę HD. Altitude hold może utrzymać dron na określonej wysokości, dzięki czemu robienie wysokiej jakości zdjęć / filmów jest tak proste. Wietne wzornictwo dla młodych ludzi! kamera wi-fi 1080p hd dron z kamerą hd 1080p zapewnia przyjemne wrażenia podczas robienia zdjęć/filmów. Możesz wyświetlić obraz na żywo bezpośrednio na telefonie, odległość transmisji wideo do 260 stóp.
MarkaWipkviey #ad
ProducentWipkviey #ad
Wysokość1.5
Długość7.09
Waga0.3
Szerokość7.09
Numer części001

9. Ruko

#ad

Podążaj za, FPV Vedio, czas lotu 60 min, 2,7 K/25 kl./s, Ruko F11MINI dron z kamerą 4K, 2 akumulatory, automatyczny powrót GPS, dron poniżej 250 g, dla początkujących i dorosłych, 5 GHz WiFi, składany

#ad
Ruko #ad - Osiągnij idealne ujęcie dzięki szerokokątnemu polu widzenia 120° i regulowanemu obiektywowi 90°. Bezszczotkowy silnik zapewnia stabilny lot w powietrzu wewnątrz i na zewnątrz, wysokość lotu wynosi do 120 m, wysokość startu do 2000 m. Ciesz się kompletnym zestawem dronów FPV w czasie rzeczywistym, transmisja wideo 2K w odległości do 500 m.

Lekka, bez rejestracji naawaga drona z kamerą 4k poniżej 250 g, aby nie rejestrować się w systemie NAA. Doskonała obsługa klientaoferujemy 30-dniowy zwrot i wymianę oraz 90-dniową gwarancję produktu. 60 minut lotuciesz się czasem lotu do 60 minut dzięki 2 inteligentnym akumulatorom lotniczym. Kamera drone 4k uhddron ruko z kamerą robi zapierające dech w piersiach zdjęcia 4096 x 3072p i gładkie filmy 2, 7 k/25 kl. S. Skontaktuj się z nami w każdej chwili, jeśli masz jakiekolwiek problemy.

Atwy do latania dla początkującychdron z kamerą 4k dla dorosłych jest naprawdę przyjazny dla początkujących z osłoną aparatu, aby chronić go przed uszkodzeniami. Ruko dron support jest zawsze dostępny, aby Ci pomóc. Inteligentna lotka gps z dronemkorzystanie z funkcji gps, waypoint flight i point of interest, może poprawić wrażenia z lotu. Funkcje start/lądowania za pomocą jednego przycisku i lądowania awaryjnego z szybkim dwukierunkowym sterownikiem akumulatorowym dla płynnego lotu.
MarkaRuko #ad
ProducentRuko #ad
Wysokość2.17
Długość5.91
Waga0.54
Szerokość3.35
Numer częściDE-F11MINI

10. Potensic

#ad

Potensic ATOM SE dron zamienny z kamerą zawiera zestaw śmigieł i wszystkich elementów elektronicznych, nie może latać samodzielnie, tylko do naprawy i wymiany, bez baterii/pilota zdalnego sterowania

#ad
Potensic #ad - Zawiera wszystkie potrzebne akcesoria, jeden wbudowany i zestaw akcesoriów, bez baterii/pilota zdalnego sterowania/kabla/torby do przenoszenia. Atwe w użyciu: dla dzieci Łatwe w użyciu: Ruszt ◈ ◈ 10 kg. Po wymianie drona częstotliwość musi zostać ponownie dopasowana. Potensic atom se zamiennik drona.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.76
Długość8.66
Szerokość3.94
Numer częściDE M141
ModelM141
Gwarancja12 miesięcy